Studijos

TOP 5 programėlės, kurios neleis nuobodžiauti rudenį

Ruduo – tai nuostabus metų laikas, kai gamtos spalvų grožis, po kojomis čežantys lapai ir besidraikantys voratinkliai žadina mūsų kūrybiškumą. Žinoma, tai tik viena šio metų laiko pusė. Kita – ne tokia saulėta, su trumpėjančiomis dienomis, vis dažniau apniunkančiu dangumi ir staiga pasirodančiu lietumi. Be abejonės, prasmingai ir turiningai galima išnaudoti abi jo pusės, o dar efektyviau tą padaryti padės šios šaunios programėlės!

1. „Enlight Pixalopp“

Platforma: visos. Kaina: nemokama

Ši aplikacija skirta tiems, kurie nėra abejingi fotografijai, ar tiesiog mėgstantiems įamžinti nuostabias akimirkas ir gamtos vaizdus. Ar žinojote, kad rudenį beveik visada tinkamas laikas fotografuoti? Galite užsiimti šiuo pomėgiu debesuotomis, apniukusiomis dienomis, ką tik nulijus lietui arba saulėtą dieną. O štai „Enlight Pixalopp“ programėlė padės sukurti judančias nuotraukas. Pavyzdžiui, parke matyti didžiulė krūva nukritusių lapų, o kai kurie medžiai dar tik pradeda juos mesti. Vėjui pūstelėjus stipriau, lapai pasakiškai plaikstosi ore. Visą šį gamtos grožį padės užfiksuoti programėlė „Enlight Pixaloop“. Ji leidžia nesudėtingai nustatyti skirtingas nuotraukų judėjimo kryptis ar kampus ir gali priversti judėti lapus, vandenį, debesis ir kitus gamtos objektus.

2.DSLR Photography Training“

Platforma: „Android“. Kaina: nemokama

Ruduo yra pats tinkamiausias metas išmėginti save naujame amplua ar tobulinti jau turimus įgūdžius. Viena iš smagių ir prasmingų veiklų yra jau minėta fotografija.  Šįsyk pristatome aplikaciją, kuri padės tiems, kurie trokšta užfiksuoti įspūdingų rudeniškų nuotraukų. „DSLR Photography Training“ programėlėje galima rasti naudingų patarimų ir informacijos tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems fotografams: patarimai naujokams; ekspertų patarimai pažengusiems; daugiau nei 50 situacinės fotografijos pratimų; naudotojų patirtys iš viso pasaulio. Kaip rudenį padaryti ryškias nuotraukas? Kaip įspūdingai užfiksuoti lietaus lašus? Atsakymus rasite šioje programėlėje.

3. „Charmy“

Platforma: „Android“. Kaina: nemokama

Šiuo įspūdingu metų laiku sunku apsieiti be spalvų, todėl kas gali būti geriau už spalvingą, įtraukiantį ir nuotaiką praskaidrinantį žaidimą telefone: „Charmy“ yra smagus ir paprastas spalvinimo žaidimas suaugusiems. Kurkite puikius meno kūrinius naudodami spalvų pagal skaičių metodą. Šia programėle itin smagu naudotis didelius ekranus turintiems išmaniųjų telefonų savininkams. Pavyzdžiui, „Samsung Galaxy Z Fold3“ ekranas, vos tik jį atlenkus, primena planšetinį kompiuterį, todėl jame galėsite matyti net mažiausias paveikslo detales. Piešti jame dar patogiau dėl išmanaus rašiklio „S Pen“. Ryškios spalvinimo dėlionės padės sumažinti stresą, pakels nuotaiką ir palaikys draugiją žvarbiomis rudens akimirkomis! Spalvinimo knygelė nuolat atnaujinama, tad joje visada rasite tai, kas tinka jūsų nuotaikai.

4. „Duo Lingo“

Platforma: visos. Kaina: nemokama

Savaitgalis, o už lango žvarbu ir lyja? Pats laikas pradėti planuoti kelionę ir netgi pradėti jai ruoštis. Šią mobiliąją programėlę pravartu atsisiųsti kiekvienam kelionių entuziastui. Žvarbūs rudens vakarai – tai puikus metas išmokti bent keletą būtiniausių frazių – nepastebėsite, kaip greitai prabilsite ispanų, italų ar prancūzų kalbomis. Ši programėlė išmokys ne tik paprasčiausių pasisveikinimų, tačiau ir įvairių frazių, padėsiančių užmegzti pokalbį

5. „Tasty“

Platforma: visos. Kaina: nemokama

Be abejonės, ruduo daugeliui žmonių reiškia naujus atradimus virtuvėje: obuolių pyragą, šviežiai keptą viščiuką, šiltas sezonines sriubas ir gardžiai kvepiančius skanėstus, tokius kaip sausainiai ir pyragaičiai. Šią akimirka svarstote apie tai, kokiu patiekalu nustebinti savo antrąją pusę ar draugus? Tuomet jums būtina savo išmaniajame telefone turėti programėlę „Tasty“, kuri jums pasiūlys tiek lengvus, tiek sudėtingesnius, tačiau pasakiškai gardžius receptus!

Pranešimą paskelbė: Greta Bruzaitė, UAB „Publicum”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą