Verslas

„TGS Baltic“ stiprina ginčų praktiką – komandą papildė buvęs teisėjas Vytautas Zelianka

Buvęs Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjas Vytautas Zelianka prisijungė prie didžiausios Lietuvoje advokatų kontoros „TGS Baltic“ komandos. Čia buvęs ilgametis teisėjas dirs vyriausiuoju  ekspertu ir  specializuosis  ginčų sprendimo srityje. V. Zelianka  turi daugiau nei 21 metų patirtį teisėjo darbe, yra nagrinėjęs daugybę sudėtingų rezonansinių bylų. Per ilgametę  karjerą V. Zelianka buvo Vilniaus apygardos Teismo pirmininku ir teisėju, dirbo  Vilniaus miesto 3 apylinkės bei Zarasų rajono teismuose, Vidaus reikalų ministerijoje.  

Lietuvoje ir Baltijos šalyse lyderiaujančią „TGS Baltic“ advokatų kontorą V.Zelianka teigia pasirinkęs dėl profesionalumo ir galimybės tęsti daug metų dirbtą darbą prisidedant prie teisingumo vykdymo ginant žmonių teises.

„TGS Baltic“ vadovaujantis partneris Vilius Bernatonis tikina, kad kontorai teisėjo V. Zeliankos patirtis – neįkainojama.

„Labai džiaugiuosi, kad V. Zelianka prisijungia prie mūsų kontoros ginčų praktikos – jo ilgametė teisminė patirtis, žinios ir ekpertinės įžvalgos vienareikšmiškai bus labai naudingi mūsų kontorai, dirbančiai su didžiausiais nacionaliniais ir tarptautiniais ginčais. Vytautas ne tik įsilies į jau vykstančių bylų procesus, bet ir bus atsakingas už ginčų ekspertizės vystymą kontoroje“, – sako „TGS Baltic“ vadovas.   

„TGS Baltic“ ginčų praktika – viena stipriausių regione, apimanti tokias sritis  kaip akcininkų ginčai, vadovų atsakomybė, nesąžininga konkurencija, žalų atlyginimai, rangos ginčai. Šiuo metu kontora gina Lietuvos Respubliką, Vilniaus savivaldybę ir jos valdomus Vilniaus Šilumos tinklus beprecedentėse bylose su Prancūzijos energetikos bendrove „Veolia”, atstovauja klientams VP grupės akcininkų ginčuose. Ankščiau „TGS Baltic” teisininkai dirbo su rezonansinėmis LR Energetikos ministerijos ir Rusijos dujų koncerno „Gazprom“ ginčo bei  Ūkio ir Snoro bankų bankroto bylomis.

Pranešimą paskelbė: Aira Buškutė, TGS Baltic

Parašykite komentarą