Verslas

„Tetra Pak“ plastikinius šiaudelius keis popieriniais

Maisto pakuočių gamintojai „Tetra Pak“ iki metų pabaigos pradės gaminti popierinius šiaudelius, pritaikytus kartoninėms vienos porcijos dydžio gėrimų pakuotėms. Šis žingsnis – platesnės iniciatyvos, kuria siekiama prisidėti prie plastiko atliekų mažinimo pasaulyje, dalis.

Šiaudeliai paprastai yra parduodami kartu su visomis vienos porcijos dydžio gėrimų pakuotėmis kaip produkto dalis. Jei nėra pasirūpinama tinkamu perdirbimu, jie labai prisideda prie plastiko atliekų problemos. Iki šiol bendrovė kvietė vartotojus įstumti plastikinius šiaudelius į panaudotos kartoninės pakuotės vidų, kad jie būtų surinkti perdirbimui su visa pakuote. Visgi galiausiai buvo nuspręsta sukurti popierinius šiaudelius.

„Tai skamba kaip pakankamai paprasta užduotis, bet iš tiesų gamybos procese reikia išspręsti daugybę iššūkių, kad pagamintas popierinis šiaudelis pasižymėtų visomis reikiamomis savybėmis. Nepaisant to, mūsų komanda ketina pagaminti ir pristatyti popierinę šiaudelio alternatyvą iki metų pabaigos“, – pasakoja „Tetra Pak“ viceprezidentas produktų vadybai ir komercinėms operacijoms Charles‘as Brand‘as.

Kartonas vidutiniškai sudaro 75 proc. bendrovės gaminamų pakuočių. Šiaudelių pakeitimas popieriniais būtų dar vienas žingsnis siekiant įgyvendinti ilgalaikį kompanijos tikslą gaminti pilnai perdirbamas pakuotes.

„Tetra Pak“ yra didžiausia pasaulyje maisto perdirbimo ir pakavimo sprendimų bendrovė. Jos produkcija prekiaujama 160-yje pasaulio valstybių.

APIE TETRA PAK

„Tetra Pak” yra didžiausia pasaulyje maisto perdirbimo ir pakavimo sprendimų bendrovė. Su tiekėjų ir klientų pagalba kompanija siekia kurti saugius, inovatyvius ir aplinkai „draugiškus“ produktus, kurie atitiktų šimtų milijonų žmonių 160-yje šalių poreikius. 24’000 darbuotojų turinti įmonė vadovaujasi atsakingos lyderystės ir tvaraus verslo vertybėmis. Jos pažadas – „Saugome tai, kas gera“, atspindi įmonės viziją užtikrinti maisto saugumą ir prieinamumą visur.

Daugiau informacijos apie „Tetra Pak“ – www.tetrapak.com

Pranešimą paskelbė: Monika Dambrauskaitė, UAB „Gravitas Partners”

Parašykite komentarą