Verslas

Telšių paštas – naujose moderniose patalpose

Nuo spalio 15 dienos Telšių gyventojai laukiami naujose, pagal modernią koncepciją įrengtose, Lietuvos pašto patalpose, adresu Plungės g. 4, esančiose naujajame PC „Rimi“. Kartu į naujas patalpas perkeliamas ir pašto skyrius, buvęs Pašto gatvėje – anksčiau šiame skyriuje lankęsi klientai laukiami naujajame.

Daugiau nei 100 kvad. metrų ploto patalpose veikia 4 klientų aptarnavimo langeliai, suprojektuota patogi laukimo salė, skyrius pritaikytas žmonėms su negalia, įrengta savitarnos parduotuvė, kurioje klientai gali įsigyti įvairių atnaujinto asortimento siuntų pakavimo priemonių bei kitų prekių. Įrenginėjant naujas pašto patalpas, nemažai dėmesio skirta ir darbuotojų darbo sąlygų gerinimui: įrengtos darbo ir poilsio erdvės, specialūs baldai, virtuvėlė, persirengimo kabinos.

Telšių paštas darbo dienomis dirba 9 – 18 val., šeštadieniais 9 – 13 val.

Tai jau 42 pagal naują koncepciją atnaujintas Lietuvos pašto skyrius. Skyrių atnaujinimas yra dalis didelių pokyčių, kuriuos įgyvendina Lietuvos paštas, siekdamas atitikti šiandienines pašto paslaugas, jas teikti moderniai ir kuo patogiau savo klientams. 

Lietuvos paštas primena, kad visuose pašto skyriuose laikomasi apsaugos priemonių – darbuotojai dėvi apsaugines kaukes, klientų aptarnavimo langeliai apsaugoti specialiomis pertvaromis, patalpos reguliariai dezinfekuojamos ir vėdinamos. Atsakingo elgesio tikimasi ir iš klientų – prašoma nepamiršti veidą dengiančios apsauginės kaukės bei laikytis saugaus atstumo nuo kitų klientų, jeigu matoma, kad skyriuje yra daugiau žmonių nei gali būti, palaukti už durų.

Pranešimą paskelbė: Monika Pivoraitė, AB Lietuvos paštas

Parašykite komentarą