Technologijos

„Tele2“ spalio mėnesiui pratęsė specialų tarifą skambučiams į Ukrainą – minutės kaina išlieka 5 ct

Visą spalio mėnesį mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ tinkle ir toliau galios specialūs tarifai skambučiams ir žinutėms į Ukrainą. Minutės kaina – 0,05 Eur, SMS žinutės – 0,10 Eur. Specialūs tarifai yra taikomi „Tele2“ privatiems ir verslo klientams, taip pat išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ vartotojams.

„Vykstant karui Ukrainoje bene svarbiausia mūsų užduotis – užtikrinti susisiekimą su šioje šalyje esančiais ar ten vykstančiais žmonėmis. Šis poreikis ir toliau išlieka aktualus, todėl siekiame suteikti reikalingą pagalbą bei kviečiame prisidėti kitus“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius Baltijos šalims.

Operatorius į Lietuvą atvykusiems ukrainiečiams jau išdalino daugiau nei 38 tūkst. specialių išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ SIM kortelių. „Tele2“ duomenimis, apie 97 proc. šių SIM kortelių jau yra aktyvuotos ir naudojamos. Speciali „Pildyk“ SIM kortelė ukrainiečiams tris mėnesius nuo jos aktyvavimo dienos užtikrina nemokamus ir neribotus skambučius, SMS žinutes bei internetą Lietuvoje.

Pasibaigus 3 mėnesių laikotarpiui, klientai gali įsigyti bet kurį jiems aktualų planą arba pasinaudoti specialiu „Pildyk“ pasiūlymu – užsisakyti planą su neribotomis minutėmis, SMS ir 10 GB už 8,90 Eur/mėn. (Įprasta kaina 10,99 Eur).

Ukrainoje esantiems „Tele2“ klientams nuo spalio 1 d. iki 31 d. skambučiai, žinutės ir mobilieji duomenys ir toliau išliks nemokami.

Parašykite komentarą