Technologijos

„Tele2“ pristato eSIM paslaugą „Apple“ išmaniuosiuose laikrodžiuose

Mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ klientai nuo šiandien jau gali naudotis eSIM paslauga išmaniuosiuose naujos kartos „Apple“ laikrodžiuose. Ši paslauga leidžia savo laikrodyje gauti skambučius ir pranešimus net tada, kai telefono neturite kartu su savimi.
Suteikia lankstumo
Nuo birželio 10 dienos „Tele2“ klientai eSIM paslauga išmaniesiems laikrodžiams gali naudotis „Apple“ įrenginiuose.
„Geros kainos strategija ir klientams aktualūs produktai yra mūsų DNR nuo pat atėjimo į rinką. Tai tęsiame ir toliau – rūpinamės, kad mūsų klientai aktualiomis paslaugomis galėtų naudotis už sąžiningą kainą. eSIM paslauga padeda klientams technologijomis naudotis dar lanksčiau“, – sako Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius Lietuvai ir Baltijos šalims.
eSIM, kuri yra integruota į „Apple“ laikrodį, leidžia įrenginiui jungtis prie mobiliojo ryšio operatoriaus tinklo. Todėl naudojant šią paslaugą galima skambinti bei gauti skambučius, naršyti, klaustis muzikos, gauti programėlių pranešimus į laikrodį net kai telefono nėra šalia. Tai ypač naudinga sportuojant ar būnant gamtoje, kai telefonas gali būti toli.
Kaip pradėti naudotis?
„Tele2“ klientai jau gali įsigyti naujosios kartos „Apple“ išmaniuosius laikrodžius. Galima rinktis įvairių spalvų ir dydžių „Apple Watch SE“, „Apple Watch Series 9” ir „Apple Watch Ultra 2“ laikrodžių modelius.
Pradėti naudotis eSIM paslauga savo išmaniajame laikrodyje labai paprasta – tai galima padaryti vos kelių mygtukų paspaudimais. Savo „iPhone“ telefone, susietame su laikrodžiu, atverkite „Apple Watch“ programėlę, joje spauskite „Mobile Service“ arba „Finish Setting Up Your Apple Watch“. Čia pasirinkite „Setup Mobile Service“ ir atlikite kitus ekrane prašomus veiksmus.
Įsigydami „Apple“ išmanųjį laikrodį, „Tele2“ klientai galės pasinaudoti išskirtinėmis sąlygomis. Užsisakius dabar, su sutartimi paslauga 6 mėn. bus teikiama nemokamai. Klientai taip pat gaus 3 mėn. nemokamą įrenginio draudimą.

Parašykite komentarą