Technologijos

„Tele2“ pradeda išankstinę naujųjų „Samsung“ įrenginių prekybą: siūlo išskirtinę patirtį

Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ pradeda išankstinę naujųjų šeštos kartos „Samsung“ flagmanų „Galaxy Flip6“ ir „Galaxy Fold6“, taip pat trečios kartos belaidžių ausinių „Galaxy Buds3“ ir „Galaxy Buds3 Pro“ prekybą. Įsigijusių naujosios serijos įrenginį laukia ir specialūs pasiūlymai.
Jau galima užsisakyti
„Naujieji „Samsung“ įrenginiai pasižymi rinkoje alternatyvų neturinčiomis inovacijomis, dirbtinio intelekto sprendimais. Žinome, kad naujųjų sulenkiamų „Samsung“ įrenginių mūsų klientai laukė su nekantrumu, todėl pradedame jų išankstinę prekybą“, – sako Indrė Bertašienė, „Tele2“ telefonų kategorijos vadovė.
Išankstinė „Samsung“ „Galaxy Flip6“ ir „Galaxy Fold6“ telefonų prekyba prasideda liepos 10 d. „Tele2“ klientai gali rinktis iš skirtingos atminties talpos „Galaxy Flip6“ ir „Galaxy Fold6“ modelių. Išankstinėje prekyboje taip pat pasirodė ir naujos kartos „Galaxy Buds3“ ir „Galaxy Buds3 Pro“ belaidės ausinės – jas klientai jau taip pat gali užsisakyti.
Paaiškėjo ir naujųjų flagmanų kainos, kurios priklauso nuo pasirinkto modelio atminties talpos. Įsigyjant su sutartimi „Galaxy Flip6“ kainuoja nuo 1209 Eur, „Galaxy Fold6“ – nuo 2019 Eur. Ausines „Galaxy Buds3“ galima įsigyti už 179 Eur, o „Galaxy Buds3 Pro“ – už 249 Eur. Įrenginius galima įsigyti be sutarties arba su sutartimi, mokant išsimokėtinai.
Užsisakydami „Samsung“ „Galaxy Flip6“ ir „Galaxy Fold6“ įrenginius, „Tele2“ klientai ribotą laikotarpį galės pasinaudoti specialiu pasiūlymu. Įsigyjant išmanųjį telefoną „Galaxy Flip6“ su sutartimi, ausinės „Galaxy Buds3“ ir originalus permatomas „Samsung“ dėkliukas kainuos po vieną centą. Perkant telefoną „Galaxy Fold6“ su sutartimi, ausinės „Galaxy Buds3 Pro“ ir dėklas „Samsung S Pen“ taip pat kainuos po vieną centą.
Pasinaudodami nebenaudojamo išmaniojo telefono grąžinimo galimybe, klientai gali naują įsigyti naudingiau. Atiduodant seną įrenginį, naujas „Galaxy Flip6“ arba „Galaxy Fold6“ kainuos iki 300 Eur pigiau.
Siūlo išskirtinę patirtį
Naujosios kartos sulenkiamas ir kompaktiškas „Galaxy Flip6“ pasižymi 6.7/3.4 colio įstrižainės ypač didelės raiškos ekranu su dirbtinio intelekto (DI) funkcijomis. Pavyzdžiui, „Suggested replies“ funkcija analizuoja ankstesnes žinutes ir sugeneruoja atsakymą, kurį pašnekovui galima išsiųsti vos vienu paspaudimu net neatlenkus įrenginio. Be to, įrenginys išsiskiria ir pažangia kamerų sistema su automatinio priartinimo funkcija – ji automatiškai aptinka fotografuojamą objektą ir kadre jį tinkamai įrėmina, tad to nebereikia daryti rankiniu būdu. „Galaxy Flip6“ taip pat turi ypač talpią bateriją.
„Galaxy Fold6“ turi didelį 7,6 colio įstrižainės ekraną, kuriame patogu atlikti įvairias užduotis. „Samsung Notes“ programėlėje atsiradusi „Note Assist“ funkcija geba automatiškai kurti užrašų santraukas, versti PDF dokumentus ir garso įrašus transkribuoti į tekstą. Išmanusis taip pat pasižymi ir kitomis pažangiomis DI funkcijomis – nuo galimybės savo eskizą paversti sugeneruotu paveikslėliu, iki asistento, valdomo balsu ir išmanaus nuotraukų redagavimo.
Naujosios „Galaxy Buds3“ ir „Galaxy Buds3 Pro“ ausinės pasižymi moderniu dizainu ir lengvu valdymu. Funkcija „Voice Command“ leidžia ausines valdyti balso komandomis, o „Interpreter“ – realiu laiku jums į ausį verčia užsienio kalbą. Ausinės taip pat pasižymi aktyvaus triukšmo slopinimo funkcija, geresne balso skambučių kokybe.
Naujuosius įrenginius galite užsisakyti čia.

Parašykite komentarą