IT naujienos

„Tele2“ klientai jau gali užsisakyti „Samsung Galaxy Note 8“

Mobiliojo ryšio lyderės „Tele2“ klientai jau gali užsisakyti vos vakar Niujorke pasauliui pristatytą „Samsung Galaxy Note 8“.Ilgai lauktą kompanijos flagmaną pirmieji pirkėjai gaus jau rugsėjo 15 d.
Klientai naujausius išmaniuosius telefonus gali užsisakyti internetu ir gauti pirmieji vos prasidėjus prekybai. Pirmomis savaitėmis jų kiekis parduotuvėse bus ribotas, todėl labiausiai laukiančiais bus pasirūpinta iš anksto.
Operatoriaus klientai „Samsung Galaxy Note 8“ gali įsigyti už 1009 Eur. Sudarius 24 mėn. sutartį, kartu su šiuo ypatingu telefonu, klientai gaus ir naujovę – „Samsung Dex“ stotelę. Tai yra sprendimas, leidžiantis padidinti produktyvumą, neprisirišant prie pastovios darbo vietos biure.
Kuriant visų lauktą „Galaxy Note 8“ didžiausias dėmesys buvo skiriamas šių įrenginių saugumui ir funkcionalumui. Gamintojai patikina, kad pirkėjai gali būti ramūs, nes šis flagmanas yra visiškai patikimas.
„Samsung“ planšetofonų nugarėlėje įmontuota 12 mln. taškų raiškos dviguba kamera su optiniu vaizdo stabilizavimu ir teleobjektyvo funkcija. Jų priekyje taip pat kokybiškas nuotraukas užtikrinantinet 8 mln. taškų raiškos kamera.
Šie „Galaxy Note 8“ turi patogų 6,32 colio įstrižainės „super AMOLED“ ekraną, kurio raiška siekia QHD+ (2960 x 1440 tšk.).
Flagmanuose įmontuotos specialios programos, užtikrinančios asmeninių duomenų saugumą. Juose įdiegtas pirštų atspaudų jutiklis ir akies rainelės skeneris.Įrenginys yra atsparus vandeniui ir dulkėms (IP68 sertifikatas), palaiko belaidį baterijos įkrovimą, jį galima valdyti specialiai pritaikytu „S Pen“ rašikliu.

Parašykite komentarą