Verslas

„Tele2“ antrą kartą pelnė geriausio darbdavio Baltijos šalyse įvertinimą

Bendrovės „OVC Consulting“ atliktame tyrime mobiliojo ryšio lyderė „Tele2“ buvo pripažinta geriausiu metų darbdaviu. Nuo 2012-ųjų Baltijos šalyse suteikiamą „Best Employers“ titulą operatorius pelnė jau antrą kartą.

„Šis įvertinimas įmonei yra itin svarbus, nes buvo skirtas remiantis darbuotojų apklausos rezultatais. Darbuotojų motyvacija yra esminis įmonės sėkmės šaltinis, vedantis ją į priekį“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Pagal pasaulinės konsultacijų kompanijos „Aon Hewitt“ sukurtą metodiką atliekamo tyrimo metu buvo apklausiami visi organizacijos darbuotojai – tiek dirbantys biure, tiek ir operatoriaus salonuose.

Įmonės buvo vertinamos pagal darbuotojų įsitraukimo, patikimos lyderystės, aukštų veiklos standartų kultūros bei darbdavio patrauklumo kriterijus.

Šiais metais „Aon Best Employer 2017“ titulą pelnė 6 įmonės. 3 iš jų veikia Lietuvoje, 1 – Estijoje, 1 – Latvijoje, 1 – visose trijose Baltijos šalyse.

„Tele2“ yra pelningiausia telekomunikacijų bendrovė Lietuvoje. Įmonė dalijasi savo sėkme ir su darbuotojais – portalo www.vz.lt skelbtais duomenimis, jos mokami atlyginimai yra didžiausi, lyginant su konkurentais.

Šiuo metu „Tele2“ dirba 126 darbuotojai biure ir 447 salonuose.

„Aon Best Employers program“ tyrimas pasaulyje yra atliekamas nuo 1994 m., o Baltijos šalyse – nuo 2012-ųjų. Jį vykdo konsultacijų ir mokymo kompanija „OVC Consulting“, kuri yra oficiali „Aon Hewitt“ atstovė Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje.

Iš viso 2017 metais Baltijos šalių tyrime dalyvavo 66 organizacijos iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos.

Pranešimą paskelbė : Justina Dirsė, UAB „Publicum”

Parašykite komentarą