IT naujienos

„Tele2“ 4G+ plėtra: 50 proc. gyventojų gali naudotis dar greitesniu internetu

Vilnius, 2016 m. birželio 16 d. Mobilusis internetas Lietuvoje – vis greitesnis. Mobiliojo ryšio lyderė „Tele2“ padidino ypač greito 4G+ ryšio tinklo aprėptį, ir juo gali naudotis jau beveik 50 proc. šalies gyventojų. Naujos kartos ryšys, dvigubai greitesnis už 4G, dabar veikia 33 miestuose.

Didesnis greitis klientams nieko nekainuoja, o galimybė juo naudotis priklauso nuo turimo telefono. Tarp visų „Tele2“ klientų naudojamų 4G išmaniųjų naujesnę technologiją palaiko jau ketvirtadalis klientų telefonų. Šiai technologijai pritaikyti dauguma rinkoje siūlomų moderniausių išmaniųjų įrenginių.

4G+ mobiliuoju ryšiu gali naudotis šių miestų ir miestelių gyventojai: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Alytaus, Marijampolės, Mažeikių, Jonavos, Utenos, Kėdainių, Tauragės, Ukmergės, Visagino, Plungės, Kretingos, Radviliškio, Palangos, Gargždų, Druskininkų, Elektrėnų, Raseinių, Lentvario, Grigiškių, Varėnos, Švenčionėlių, Trakų, Lazdijų, Žiežmarių, Neringos, Birštono,
Gelgaudiškio, Simno.

Tuo pat metu „Tele2“ plečia ir 4G tinklą. Jis veikia 100 Lietuvos miestų, įskaitant mažiausius, ir pasiekiamas daugiau nei 98 proc. šalies gyventojų.

„Mobiliajam internetui tapus būtina kasdiene paslauga, reikia vis didesnio greičio, todėl technologijų pažanga paspartėjo. Tuo pat metu ir baigiame visą Lietuvą padengti 4G ryšiu, ir diegiame dar naujesnes technologijas. Matome interneto vartojimo sprogimą, todėl natūralu, kad greitąjį 4G turi keisti dar greitesnis 4G+“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Pasak jo, laimei, atnaujintame „Tele2“ tinkle yra tiktai moderniausios bazinės stotys, todėl naujų technologijų diegimui reikia minimalių atnaujinimų, ir greitesnį internetą klientams galima siūlyti kartu mažinant kainas.

4G+ mobilusis internetas yra net iki 2 kartų greitesnis už ir taip greitą 4G internetą. Jeigu 4G duomenų parsisiuntimo greitis vartotojui yra apie 15-50 Mbps, priklausomai nuo konkrečios bazinės stoties apkrovos, tai realus 4G+ greitis gali siekti 50-150 Mbps.

Technologijų plėtrą „Tele2“ Lietuvoje tęsia ir kartu su klientais bandydama 4G++ ryšį, kurio greitis siekia iki 350 Mbps. Jis nuo praėjusių metų pabaigos veikia Vilniuje, ir yra prieinamas vartotojams.

„Tele2“ vykdydama mobiliųjų technologijų sklaidą Lietuvoje remiasi savo patirtimi Švedijoje, kur turi vieną pirmųjų pasaulyje ir geriausiai išvystytų 4G ir 4G+ tinklų. Šią savaitę „Tele2“ Švedijoje paskelbė, kad itin greitas 4G+ tinklas padengė 108 Švedijos miestus ir pasiekiamas 99,5 proc. gyventojų.

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą