Sveikata

Šventinio makiažo TOP: kokius įvaizdžius rinktis šiemet?

Nenumaldomai artėjant Naujųjų metų pasitikimo šventei, vis dažniau aplanko mintys, kokį įvaizdį sukurti šiemet? Juk tai viena iš nedaugelio metų švenčių, kai galima išbandyti naujas tendencijas ir išeiti iš savo komforto zonos nepabijant ne tik spalvų, bet ir blizgučių. Tad kaip susikurti skirtingus naujametinius įvaizdžius, kuriuos diktuoja trys skirtingi pasaulio miestai, pataria „Artistry“ makiažo ekspertas Andrzej Sawicki.

„Šiandien daugelis makiažo meistrų ir kūrėjų įkvėpimo semiasi iš didžiųjų miestų, egzotiškų pasaulio kampelių bei jų įspūdingų spalvų ir kraštovaizdžių. Aš tikiu, kad makiažas, tam tikra prasme, taip pat yra kelionė. Tai kelionė į savo veido bruožų ir odos pažinimą. Todėl šiemet siūlau išbandyti tris skirtingus makiažo variantus pagal jūsų asmenybę ir kultūrą, kuriai jūs prijaučiate labiausiai – ar tai būtų subtilusis Paryžius, ar auksu tviskantis Bankokas. Tikiu, kad kiekviena gali atrasti šiose tendencijose dalelę savęs ir Naujųjų metų vakarėlyje sužibėti“, – pasakoja makiažo ekspertas.

Niujorkas – toms, kurios mėgsta akcentuoti savo akis

Niujorkas – tai miestas, apie kurį vienu ar kitu gyvenimo laikotarpiu svajoja kiekviena mergina. Nors stilių įvairovė šiame mieste didžiulė: nuo „Chelsea“ bohemos iki „Downtown“ blizgesio, tikrų Niujorko damų makiažas yra rafinuotas, nugludintas ir išraiškingas. Todėl tikros niujorkietės dažniausiai akcentuoja akis, kad žvilgsnis taptų aštresnis ir trauktų kiekvieną. Tokio makiažo esmė – ryškūs pravedimai ir, žinoma, iš koto verčiančios blakstienos.

„Niujorkietės – drąsios ir pasitikinčios savimi, todėl jos dažniausiai akcentuoja akis, juk ne veltui beveik visos „Times Square“ kabančios reklamos vaizduoja įspūdingas moteris su dangų liečiančiomis blakstienomis. Jei ir jūs labiausiai mėgstate akcentuoti akis – rinkitės ryškiaspalvį akių pieštuką ir daug akių tušo. Jei naujametiniame vakarėlyje norite tikrai išsiskirti, atspindėkite maištinguosius 60-uosius, kuomet karaliavo stori akių pravedimai, nupieštos blakstienos ir grafiniai elementai ant akių vokų“, – pataria A. Sawicki.

Be to, „Artistry“ ekspertas teigia, kad grafiniai akių elementai buvo madingi ne tik 60-aisiais, jie su trenksmu grįžta ir į 2020-uosius. Tik čia vyraus ryškūs, neoninių atspalvių akių pieštukai, kurie, beje, puikiai įkūnija niekada nemiegančio miesto šviesas. Taip pat atkreipkite dėmesį į 2020-ųjų metų „Pantone“ išrinktą spalvą – karališką mėlyną. Ji – gili, ryški, todėl puikiai tiks ir naujametinio vakarėlio makiažui kurti.

Subtilusis Paryžius

Jeigu Naujųjų metų vakarą norite išlaikyti subtilią eleganciją, žvelkite  į senovinius prancūziškus filmus su Jane Birkin. Juose dominavo valiūkiška siela, lengvai vėjyje besiplaikstantys plaukai ir kūną veriantis žvilgsnis. Jeigu nemėgstate pernelyg nugludinto tobulumo, jūsų kosmetinėje nėra daugybės priemonių, tačiau raudonų lūpų neatsisakytumėte niekada – šis įvaizdis kaip tik jums.

„Paryžietiškame makiaže natūralūs tonai dera su ryškiais akcentais – tai puikus įvaizdis elegantiškam Naujųjų metų vakarėliui. Tačiau visa prancūzių grožio paslaptis – jos nesistengia atrodyti tobulos. Jų niekada nepamatysi su nugludintomis šukuosenomis ar kruopščiai padarytu makiažu. Jos žavios tuo, jog puikiai moka akcentuoti savo veido bruožus, o savo trūkumus greitai paverčia privalumais. Todėl jeigu pasitikdamos metus norite trumpam tapti tikra paryžiete, vertėtų atkreipti dėmesį į ryškias lūpas, kurios sukuria klasikinės paryžietės įvaizdį ir, žinoma, antakius, kurie įrėmina visą veidą“, – sako specialistas.

Paryžietišką makiažą susikurti labai paprasta: pirmiausiai pasirūpinkite, kad jūsų oda švytėtų. Tai padės padaryti BB ir CC kremai, kurie nepadengia veido nenatūraliu pudros sluoksniu, atvirkščiai – tik lengvai maskuoja inkštirus ar nedidelius veido odos nelygumus. Toliau – imkitės lūpų. Naujametiniam vakarėliui specialistas siūlo rinktis matinius atspalvius. Kontūruojant jas svarbu nepersistengti – išsklaidytas kontūras atrodys kur kas stilingiau ir gaiviau. O visą veidą makiažo A. Sawicki siūlo įrėminti tankiais antakiais, kurie jau tapo 21-ojo amžiaus grožio etalonu.

„Kuo natūralesni ir tankesni antakiai – tuo jūsų įvaizdis atrodys geriau. Atsisakykite nugludintų ir tvarkingų formų bei pernelyg prižiūrėtų antakių. Lyg plunksnos į viršų lengvai sušukuoti antakiai gali būti maža detale, kuris sukurs esminį skirtumą jūsų įvaizdyje“,– teigia A. Sawicki.

Beje, makiažo meistras pabrėžia, jog natūralumas jau kurį laiką yra „ant bangos“, todėl no-makeup-makeup ir 2020-aisiais bus viena iš karčiausių metų tendencijų. Kūno ir žemės spalvos ir toliau karaliaus viršūnėse, o prie šių natūralių spalvų itin tinka lengvas blizgus užbaigimas.

Blizgusis Bankokas

Bankokas – tai naujausias „Artistry Studio“ kolekcijos miestas, kuris alsuoja blizgesiu, ryškiomis rytietiškomis spalvomis ir egzotiška kultūra. Todėl jeigu 2020-uosius norite pasitikti įspūdingai – Bankokas yra tas miestas, kurį galite įkūnyti.

„Bankoke daug paprastumo ir natūralumo nėra, moterys ten ryškios ir gniaužiančios kvapą, gundančios ir įtraukiančios, todėl norint Naujųjų metų vakarėlyje būti tikra Tolimųjų Rytų atstove, pasiruoškite išsiskirti iš minios, pasitelkdamos blizgučius tiek ant veido, tiek ir viso kūno. Sumaišius blizgias bronzines spalvas su kiek tamsesnės kūno spalvos tonais galime išgauti įspūdingą dūminį efektą, kuris žvilgsniui suteiks gilumo ir sukurs gundančių akių efektą. Rinkitės ryškius pigmentus ir atkreipkite dėmesį į blizgių šešėlių konsistenciją – ji turėtų būti tanki, tačiau netepanti ir ne pernelyg skysta, kad šešėliai nesubėgtų ties akių voku“, – pataria A. Sawcki.

Švytinti oda – viena iš pagrindinių ateinančių metų tendencijų, todėl švytintys skruostai, akių vokai ir lūpos – bus visur. Tad nepamirškite blizgučiais paryškinti ir savo išraiškingų raktikaulių, kaklo ir dekolte linijos – juk tai labai gundančios ir matomos vietos. Tam puikiai pasitarnaus blizgūs kremai ir kūno želė, kurie turi lengvo žibėjimo įspūdį, atspindintį šviesą.

Pranešimą paskelbė: RUGILĖ CIBULSKAITĖ, UAB Headline agency

Parašykite komentarą