Nekilnojamas Turtas

Šventės apšvietimo ir puošybos sprendimas – LED šviestuvai laukui ir patalpoms

Vasara bei ankstyvas ruduo, dar pakankamai lepinantis šiluma ir nusidažantis įstabiomis spalvomis, yra itin populiarus laikas daugeliui švenčių. O pastarosios neįsivaizduojamos be žavingų, elegantiškų dekoracijų ir originalių apšvietimo elementų, atliekančių ir praktinę, ir estetinę funkcijas. Puikus sprendimas bus laukui ir vidaus patalpoms tinkantys LED šviestuvai: užuolaidos, girliandos, žibintai ir kt. Didelis jų pasirinkimas leis įgyvendinti norimas puošybos idėjas ir stilingai apšviesti šventės vietą.

LED užuolaidos – išskirtinė elegancija

Galybė gijomis sliuogiančių mažyčių lempučių atrodo labai žavingai. Ši puošybos idėja šventinei aplinkai suteiks rafinuotumo, elegancijos ir dovanos stebuklu alsuojančią atmosferą. LED užuolaidos sparčiai užsitarnavo aukštas populiarumo pozicijas vestuvėse, krikštynose, jubiliejų šventėse. Jos ne tik puošia šventės vietą, tačiau vis dažniau pakeičia jau pabodusias gėlių fotosieneles.

Dar vienas lempučių užuolaidų privalumas – jos sumontuojamos itin sparčiai, todėl taupomas laikas, kas organizuojant šventes labai aktualu. Negana to, LED užuolaidos gali akimirksniu visiškai pakeisti įprastą šventės vietos „veidą“, todėl ši dekoracija labai dažnai pasirenkama vestuves ar kitą šventę švenčiant kaimo sodyboje, didžiuliame kluone ar kitoje šiek tiek reprezentatyvumo stokojančioje aplinkoje.

Originalūs lauko šviestuvai

Šventės vietai papuošti galite rinktis išskirtinius, stilingus LED šviestuvus, pavyzdžiui, įstabiai atrodo mažyčius fejerverkus imituojantys šviestuvai. Pastarieji gali būti įsmeigiami į žemę ar kabinami. Prioritetą teikite turintiems saulės baterijas – nereikės nerimauti dėl elektros įvado, sąnaudų, galėsite nesivaržyti ir lauko aplinkai suteikti daug šviesos, spindesio bei sukurti tikrą mažytę stebuklingą oazę.

LED žibintai – tobulas variantas rustic aplinkai

Jei Jūsų šventės stilius yra klasikinis ar norite sukurti jaukią bei romantišką rustic aplinką, rinkitės pastatomus medinius ar sendinto metalo žibintus. Jie idealiai tiks papuošti oficialios ceremonijos vietai, jei švenčiate vestuves, taip pat jaukiam nuotraukų kampeliui, saldžiam stalui, juos galite statyti prie šventinės arkos, įėjimo. Platus panaudojimo spektras atveria daug dekoravimo ir apšvietimo kelių. Tokie žibintai sudaro tobulus derinius su LED užuolaidomis ar kito tipo girliandų spindesiu.

Pranešimą paskelbė: Ona Šablauskaitė, UAB Market Rats

Parašykite komentarą