Sveikata

Sveiko gyvenimo būdo šalininkams neeilinė dovana – viena tona avižinių dribsnių

Sporto kultūra ir sveiko gyvenimo būdo propagavimas Lietuvoje neabejotinai įgauna pagreitį. Vis daugiau žmonių išsiruošia pabėgioti, lankosi sporto klubuose, dalyvauja įvairiuose sporto renginiuose, užsiima kita aktyvia veikla ir domisi sveika mityba. Neseniai Kauno Ąžuolyne duris atvėręs sporto klubas „FitnieAcademyby Galinta“ sveikai gyvenantiems suorganizavo konkursą, kurio Lietuvoje tikrai dar nebuvo. Jo pagrindinis prizas – viena tona avižinių dribsnių.

Pasak šio konkurso sumanytojų, juos itin džiugina tendencija, jog sveikos gyvensenos kultas sparčiai populiarėja ne tik pasaulyje, bet ir Lietuvoje. O žmonės vis dažniau renkasi laisvalaikį sporto salėje ir labiau atkreipia dėmesį į tai, ką valgo.

„Sveika mityba ir fizinis aktyvumas – svarbiausi veiksniai, padedantys žmogui sveikai ir žvaliai jaustis, suteikiantys energijos, įkvėpimo, pasitikėjimo savimi. Mes džiaugiamės, kad jau ir Lietuvoje žmonės pradeda suvokti, kad sportuoti ir sveikai maitintis turi ne tik prieš vasaros sezoną, bet visada“, – tikina neeilinio konkurso sumanytojas, sporto klubo „FitnieAcademyby Galinta“ vadovas ir vyriausias treneris Virginijus Garlauskas.

Ne vienerius metus sportuojantis ir sveikai gyvenantis vyras pasakoja, kad fiziškai aktyviems žmonėms negalima pamiršti sveikos mitybos. Tad taip ir kilo idėja vienam iš sporto entuziastų ir jo draugui padovanoti toną avižinių dribsnių.

„Kaip žinome kruopos – avižos, grikiai ryžiai ir kitos grūdinės kultūros – neatsiejama pilnavertės mitybos dalis. Prie sveikos mitybos pridėjus aktyvų gyvenimo būdą kiekvienas gali pasiekti puikių rezultatų. Todėl „Galinta“ ir mūsų sporto klubas pastaruoju metu didelį dėmesį skiria ne tik sportininkų varžyboms remti, bet ir sveiką gyvenimo būdą propaguojantiems žmonėms“, – sakė V. Garlauskas.

V. Garlauskas kviečia visus dalyvauti šiame neeiliniame konkurse. Tereikia apsilankyti „FitnieAcademyby Galinta“ socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje ir įvykdyti visus konkurso reikalavimus. Jau balandžio 15 d. kultūrizmo ir fitneso varžybose „FitnieAcademyby Galinta cup“ bus paskelbtas nugalėtojas, kuris namo parsiveš net vieną toną avižų dribsnių, kurią dovanoja agrokoncernas„Galinta“.

Parašykite komentarą