Korona virusas - Karantinas

„Švaros broliai“ dezinfekuos padidintos rizikos policijos automobilius

Dėl koronaviruso pandemijos Lietuvoje paskelbus karantiną bendrovė „Švaros broliai“ nemokamai dezinfekuos dalį sostinės policijos automobilių. Ekstremalios situacijos metu įmonės švaros centruose bus visapusiškai išvalomos didžiausiai rizikai priskiriamos pareigūnų transporto priemonės, kuriomis vežama daugiausiai žmonių.

„Visa šalis šiuo metu išgyvena sudėtingą laikotarpį, kurio metu ypač svarbu susitelkti ir rūpintis vieni kitais. Atsakingo verslo pareiga prisidėti užkertant koronaviruso plitimą ir visų pirma padėti tiems, kurie kas dieną iš arti susiduria su užkrato grėsme. Todėl nedelsdami pakvietėme Vilniaus pareigūnus naudotis mūsų paslauga, kuri užtikrins saugesnę jų kasdienę tarnybą piliečiams“, – teigia „Švaros brolių“ vykdomasis direktorius Ignas Pranskevičius.

Ketvirtadienį ir penktadienį dezinfekuoti pirmieji dešimt Vilniaus policijos automobilių. Procedūros metu pareigūnų automobiliai ne tik kruopščiai nuplauti išorėje, tačiau buvo dezinfekuojami ir jų salonai. Iš automobilių interjerų specialiomis biologinėmis priemonėmis pašalinti visi kenksmingi organizmai, o transporto priemonių ventiliacijos sistemos apsaugotos nuo nepageidaujamų mikroorganizmų ir kvapų formavimosi.

„Džiaugiamės verslo pilietiškumu ir esame dėkingi už pagalbą, užtikrinant ypatingą sostinės pareigūnų transporto priemonių higieną. Kasdieniame policijos darbe, kai reikia ir vykti į iškvietimus, ir pervežti žmones karantino sąlygomis, tai – itin svarbus faktorius, siekiant užtikrinti tiek pačių pareigūnų, tiek ir gyventojų visapusišką saugumą“, – sako Policijos departamento komunikacijos skyriaus vedėjas Ramūnas Matonis.

I. Pranskevičiaus teigimu, automobilių salonų dezinfekavimo paslaugą taip pat gali užsisakyti kiekvienas norintis vairuotojas, iš anksto užsiregistravęs į įmonės švaros centrus Vilniaus mieste. Karantino metu automobilių savininkai didžiausiuose šalies miestuose taip pat gali saugiai naudotis tunelinių plovyklų, leidžiančių išvengti žmogaus kontakto su aplinka, paslaugomis.

„Švaros broliai“ yra didžiausias Lietuvoje specializuotas automobilių plovimo ir patalpų valymo tinklas, jau du dešimtmečius teikiantis visapusiškas švaros paslaugas. Bendrovė valdo savitarnos plovyklų, švaros centrų ir itin pažangių tunelinių plovyklų tinklą penkiuose Lietuvos miestuose.

Parašykite komentarą