Transportas

Susisiekimo ministras M. Skuodis išvyksta į Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos tarybą Ženevoje

Susisiekimo ministras Marius Skuodis ketvirtadienį vyksta į Ženevą (Šveicarija), kur kovo 25 d. vyksiančioje Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos (ITU) taryboje ir Lietuvos kandidatavimui skirtame renginyje pristatys Tomą Lamanauską – Lietuvos kandidatą į ITU generalinio sekretoriaus pavaduotojo postą 2023–2026 metų kadencijai.

Būdama aktyvi ITU narė, Lietuva turi puikias galimybes pasauliui pristatyti savo pasiekimus ir planuojamas investicijas bei inovacijas telekomunikacijų srityje.

Viešėdamas Ženevoje, M. Skuodis taip pat susitiks su Pasaulio ekonomikos forumo vykdomojo komiteto nariu ir Europos bei Azijos padalinio vadovu Mireku Duseku. Pokalbio metu bus diskutuojama apie Lietuvos bendradarbiavimo su Pasaulio ekonomikos forumu galimybes, ryšių stiprinimą susisiekimo srityje.

Be to, Ženevoje planuojami ministro dvišaliai susitikimai su ITU generaliniu sekretoriumi Houlinu Zhao, delegacijų vadovais iš Jungtinių Arabų Emyratų, Zimbabvės, Pietų Afrikos Respublikos ir Rumunijos.

1865 m. įkurta ITU yra viena seniausių specializuotų Jungtinių Tautų organizacijos agentūrų. Jai kartu su Lietuva priklauso 193 valstybės ir daugiau nei 800 privataus sektoriaus bei akademinės bendruomenės organizacijų.

Pranešimą paskelbė: Žydrūnė Tursaitė, LR Susisiekimo ministerija

Parašykite komentarą