Transportas

Susisiekimo ministerija: Tailande ir Vietname įstrigusiems lietuviams rengiamas užsakomasis skrydis į Kauną, kviečiama registruotis

Susisiekimo ministerija informuoja, kad Tailande ir Vietname įstrigusiems lietuviams kovo 27 d. planuojamas užsakomasis skrydis į Kauną. Registracija prasideda šiandien ir baigsis kovo 24 d. Daugiau užsakomųjų skrydžių organizuoti neplanuojama.

Lietuvos ambasada Kinijoje ir Lietuvos garbės konsulatas Hošimine kartu su „Bamboo“ avialinijomis organizuoja užsakomąjį skrydį Lietuvos piliečiams, negalintiems grįžti iš Vietnamo ir Tailando. Planuojamas „Bamboo“ avialinijų lėktuvo reisas Hošiminas–Bankokas–Kaunas, lėktuve 282 vietos.

Preliminari skrydžio data: penktadienis, kovo 27 d. Pageidaujantys pasinaudoti šia galimybe sugrįžti į Lietuvą prašomi registruotis: https://www.vietnamballoons.com/book-online. Užsiregistravę keleiviai bus informuoti apie tikslų išvykimo iš surinkimo punktų Hošimine ir Bankoke laiką.

Bilietų kainos asmeniui:

ekonominė klasė: 999 eurų Eur (iš viso 254 vietos),

verslo klasė: 2499 Eur (iš viso 28 vietos).

Keleivių surinkimo vieta Hošimine:

7 aukštas, Số 104 ðýờng Mai Thị Lựu. P Ða Kao. Quận 1, kontaktinis asmuo Sang Huynh, tel. +84 903922551, el. paštas sang.huynh@bbtc-capital.com.

Keleivių surinkimo vieta Bankoke:

Sao Mai restoranas (Saimai branch) 7/9 (priešais Saimai 56/1), Saimai rd., Saimai, BKK. Kontaktinis asmuo: Khun Yhee arba Khun May, tel. +66 (0) 924946491, el. paštas: m_panya87@hotmail.com.

Iš surinkimo punktų keleiviai bus vežami autobusais į oro uostus Hošimine ir Bankoke arba galės patys atvykti į oro uostą.

Dėl papildomos informacijos galima kreiptis į Lietuvos garbės konsulatą Hošimine, darbo valandomis nuo 8 iki 17.30 val. telefonu +84 984985911 ir el. paštu sang.huynh@bbtc-capital.com bei į Lietuvos ambasadą Pekine el. paštu: amb.cn@urm.lt; consul.cn@urm.lt.

Pranešimą paskelbė: Dalia Perednienė, LR Susisiekimo ministerija

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą