Verslas

Susijungusios JUREX ir TRINITI stoja į rinkos lyderių gretas ir pristato naujo požiūrio teisines paslaugas

Dvi pripažintos verslo teisės advokatų kontoros, JUREX ir trijose Baltijos šalyse veikianti TRINITI, jungia jėgas ir nuo šiol Lietuvoje veiks kaip TRINITI JUREX. Daugiau nei 70 patyrusių teisės profesionalų vienysianti grupė bus viena didžiausių Baltijos šalių regione, teiksianti platų spektrą specializuotų verslo teisės paslaugų. Lietuvoje TRINITI JUREX bus vienintelė advokatų kontora, kuri į verslo klausimų sprendimą integruos ginčų rizikos vertinimą. Tai reiškia, kad bus skiriama daugiau dėmesio strateginiam verslo situacijos vertinimui bei saugiklių, skirtų užkirsti kelią verslo rizikoms ir ginčams kilti, numatymui. 

„Mūsų klientai ir komanda yra pagrindiniai šio susijungimo katalizatoriai. Iš klientų girdimas poreikis inovatyviems, kompleksiniams ir tuo pačiu praktiškiems sprendimams, o iš kolegų – dar didesnių profesinių lūkesčių ambicija mus paskatino ieškoti sinergija grįstų sprendimų. Todėl tapdami viena didžiausių Lietuvoje verslo teisės kontorų turėsime rinktinį kompetencijų ir paslaugų portfelį, atliepsime augančius vietos ir tarptautinių klientų poreikius. Tuo tarpu kolegoms atversime dar daugiau galimybių realizuoti profesines ambicijas ir patvirtinti pelnytą verslo advokatų vardą,“ – sako Vilija Viešūnaitė, TRINITI JUREX vadovaujančioji partnerė.  

Kontoros partneriais taip pat bus Jurgita Judickienė, Laimonas Judickas, Vytautas Kalmatavičius, Aurelija Rutkauskaitė, Linas Sabaliauskas,  Agnė Ustinovičienė, Deivis Valiulis, Agnė Varnelienė. Iš viso Vilniaus biure dirbs virš 40 teisininkų. 

„Esame veržli profesionalų komanda ir ateiname tam, kad greta rinkai įprastų teisės paslaugų pasiūlytume inovatyvius verslo ginčų rizikos valdymo sprendimus. Šiandien esame pirmieji rinkoje teikiantys ginčo sėkmės indekso paslaugą, leidžiančią pragmatiškai klientams įvertinti sėkmės tikimybę, galimą naudą ir praradimus. Galiu patikinti, kad planuojame dar ne kartą nustebinti pirmieji pristatydami naujus šioje srityje sprendimus, kurie turi labai aiškią ir apčiuopiamą vertę verslui“, – apie ambicingus planus kalba Jurgita Judickienė, viena iš JUREX įsteigėjų, ėjusi vadovaujančios partnerės pareigas. 

TRINITI JUREX kontora planuoja neapsiriboti inovacijomis vien tik šioje srityje. Praktikos grupes ketinama vystyti reaguojant į rinkos poreikius:

„Aktyviai dirbome ir toliau dirbsime su iššūkius mūsų reguliacinei aplinkai keliančiais startuoliais, turėsime finansų technologijų, atitikties komandas ir kryptingai gilinsimės į tas industrijas, kurios dar šiandien atrodo, kaip tolima ateitis“, – sako Vilija Viešūnaitė. 

Perima inovatyvią valdymo praktiką  

TRINITI JUREX pirmasis susijungimo etapas bus užbaigtas iki šių metų spalio pradžios, kuomet visą komandą jau bus galima rasti po vienu stogu Vilniaus senamiestyje, adresu Vilniaus g. 31. Latvijoje ir Estijoje kontoros pavadinimas nesikeis. Jis ir toliau išliks TRINITI.  

TRINITI JUREX tęsia Lietuvos teisinių paslaugų sektoriuje neįprastą ir kurį laiką sėkmingai TRINITI kontoroje taikytą valdymo praktiką, kurioje strateginiai sprendimai priimami valdyboje, apimančioje ir nepriklausomą valdybos narį. Po susijungimo prie kontoros valdybos prisijungia partnerė Jurgita Judickienė, anksčiau ėjusi JUREX vadovaujančios partnerės pareigas. Joje iš viso nuo šiol bus 5 nariai. 

Gerai žinomi vietos ir tarptautinėje rinkoje 

2006 m. įsteigta JUREX aštuonerius metus iš eilės tarptautinių teisės žinynų reitinguojami kaip vieni profesionaliausių bylininkų ir yra sukaupę išskirtinę patirtį darbo teisės srityje bei transporto sektoriuje. JUREX komanda yra laimėjusi 84 proc. bylų, kuriose atstovavo klientams, o beveik penktadalį bylų kontorai pavyko išspręsti taikos sutartimis. Tarp JUREX klientų vienas didžiausių mažmeninės prekybos tinklų „Rimi Baltic“, „British American Tobacco“, „Vilniaus baldai“, Lietuvoje ir pasaulyje pripažintos inovacijų bei technologijų kompanijos „Global BOD Group“ ir „Light Conversion“.  

TRINITI komanda pernai pirmoji Baltijos šalyse pelnė tarptautinį „Managing Intellectual Property Awards“ apdovanojimą už reikšmingiausią metų intelektinės nuosavybės bylą. Daugelį metų TRINITI reitinguojama tarp geriausiųjų Lietuvoje intelektinės, darbo teisės, nekilnojamojo turto, finansų, ginčų ir kitose srityse. Kontora turi ilgametę darbo su startuoliais patirtį, tarp kurių ir vienos didžiausių Lietuvos sėkmės istorijų „Oberlo“, „TransferGo“ bei „Droplet Genomics“. TRINITI yra pelniusi Prancūzijos „Idex“ ir „Louis Vuitton“, Vokietijos „Audi“, „Volkswagen“ ir kitų visame pasaulyje veikiančių tarptautinių kompanijų pasitikėjimą. 

Pranešimą paskelbė: Giedrė Vinickienė, Advokatų profesinė bendrija Judickienė ir partneriai JUREX

Parašykite komentarą