IT naujienos

Sulenkiamas „Samsung Galaxy Z Flip“ parduotas per pirmąją dieną

Penktadienį prasidėję oficialūs „Samsung“ išmaniųjų telefonų „Galaxy Z Flip“ pardavimai parodė įspūdingus rezultatus. Išskirtinio dizaino telefonas sulaukė didelio vartotojų dėmesio ir vos per pirmąją dieną elektroninėje parduotuvėje www.shopsamsung.lt buvo parduoti visi šio telefono modeliai.

„Penktadienį prasidėję oficialūs „Samsung“ išmaniųjų telefonų „Galaxy Z Flip“ pardavimai parodė įspūdingus rezultatus. Tai tik įrodo, jog Lietuvos vartotojai yra besidomintys naujovėmis ir ieško išskirtinių mobiliųjų įrenginių. Tiems, kurie vis dar planuoja įsigyti šį unikalų telefoną, norime pranešti, kad „Galaxy Z Flip“ elektroninėje parduotuvėje www.shopsamsung.lt vėl pasirodys nuo kovo 6 dienos. Kompaktiškas, gražus ir galingas – šis telefonas neabejotinai vartotojams atvers naujas patirtis“, – sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltic“ vadovas Lietuvoje.

Antrasis „Samsung“ sulenkiamas išmanusis telefonas turi pirmąjį sulenkiamą „Infinity Flex“ ekraną su „Ultra Thin Glass“ technologija, dėl to įrenginys yra itin plonas. Įrenginyje taip pat integruotos paslėptos inovatyvios lanksčios jungtys su „CAM“ mechanizmu, todėl kiekvienas „Galaxy Z Flip“ atlenkimas ir sulenkimas yra stabilus. Be to, paslėptos lanksčios jungtys suteikia telefonui papildomą apsaugą – mechanizmo valymo struktūrą, kuri purvą ir dulkes surenka specialiais nailono pluoštais ir neleidžia jiems pateikti į vidų.

Sulenkus, į mažą veidrodėlį ar piniginę panašus išmanusis puikiai telpa į delną ar nedidelę kišenę, o atlenkus pasirodo visas jo dydis − 6,7 colių ekranas. Į delną telpantis telefonas pasižymi optimizuota dvigubų akumuliatorių sistema, kuri užima mažiau vietos, tačiau nesumažina baterijos talpos.

Daugiau informacijos apie „Galaxy Z Flip“: https://www.samsung.com/lt/

Parašykite komentarą