Įvairenybės

Suderintos UAB „Didma“ paslaugų kainos

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) įvertino UAB „Didma“ faktines reguliuojamos veiklos sąnaudas ir suderino perskaičiuotas geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainas: gyventojams, kurie už paslaugas atsiskaito bute, bus taikoma – 2,96 Eur/m3 (be PVM).

Apskaitos kaina, kuri mokama kas mėnesį ir nepriklauso nuo suvartoto vandens kiekio, nesikeičia – gyventojai mokės 0,48 Eur butui per mėn. be PVM. Apskaitos kainą nustato Pakruojo rajono savivaldybės taryba.

UAB „Didma“ geriamojo tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas teikia Linkuvos socialinės globos namams (290 gyventojų) ir 28 vartotojams (3 daugiabučiai namai) Linkavičių kaime (Pakruojo r. savivaldybė). Kaina keičiasi dėl kainoje nustatyto realizuotino ir faktiškai realizuoto kiekio neatitikties, dėl didesnių elektros energijos sąnaudų, didesnių mokestinių įsipareigojimų ir kt.

VERT suderintos kainos bus pradėtos taikyti jas patvirtinus Pakruojo rajono savivaldybės tarybai.

Įsigaliojus naujoms kainoms, gyventojų už paslaugas mokama suma sudarys 1,4 proc. vidutinių šeimos pajamų, t. y. neviršys leistinos 4,0 proc. ribos.

Dabar galiojančios UAB „Didma“ paslaugų kainos taikomos nuo 2020 m. gegužės 1 d.

Išsamiai susipažinti su VERT 2021-05-21 posėdžio medžiaga galite ČIA.

Pranešimą paskelbė: Eglė Juozėnaitė, Valstybinė energetikos reguliavimo taryba

Rekomenduojame
 
Pastolių nuoma Kaune palankiomis sąlygomis
 
Įrankių nuoma Klaipėdoje ir kituose miestuose
 
Keltuvų nuoma
 
LightPlex Bond Retention Shampoo Plauko jungtis atkuriantis šampūnas, 250ml
 
ECCO Exohike Men's Cocoa Brown 45

Parašykite komentarą