Verslas

Su naujomis „Goodyear“ padangomis „EfficientGrip Performance 2“ važiuosite toliau

„Goodyear“ pristato naująsias „EfficientGrip Performance 2“ – šios padangos pasižymi 50 % didesne rida, lyginant su ankstesniuoju „EfficientGrip Performance“ modeliuiii.

„Goodyear“ pristato naujas efektyvias „EfficientGrip Performance 2“ padangas, stipriai pagerintomis eksploatacinėmis savybėmis. Šios ypač vertinamų „EfficientGrip Performance“ padangų įpėdinės yra skirtos 15–19 colių skersmens ratlankių automobilių vairuotojams – tiems, kurie daug keliauja ir ieško efektyvumo stabdant šlapiame ir sausame kelyje.

Šių padangų rida įspūdinga – net 50 % didesnė nei jų pirmtakių, o savybės 20 % lenkia ir artimiausią ridos bandymuose dalyvavusį jų konkurentą „Michelin“. Atlikus nepriklausomus „TÜV Süd“ bandymus nustatyta, kad trumpiausias stabdymas šlapiame ir sausame kelyje prilygo keturių bandyme dalyvavusių konkurentų rodikliams[i].

„Naujosios „EfficientGrip Performance 2“ – tai puikus sprendimas be išlygų tiems, kurie ieško didesnės ridos ir geromis eksploatacinėmis savybėmis išsiskiriančių padangų, – sako Xavieras Fraipont’as, „Goodyear“ EMEA produktų kūrimo viceprezidentas. – Pasinaudodami mūsų dizainerių ir inžinierių pasiektais technologiniais atradimais, sukūrėmei „EfficientGrip Performance 2“ padangas, kurios nustebins vairuotojus dar didesne rida. Labai tuo didžiuojamės, nes pasiektos geresnės eksploatacinės savybės naudingos ne tik vairuotojui – šis išradimas pasitarnaus ir aplinkai, nes padangos tarnaus ilgiaui.“ 

Didesnė rida išsaugant aukšto lygio eksploatacines savybes pasiekiama įdiegus įvairias pažangias technologijas:

  • Elastingas ir lankstus protektorius saugo, kad padangos mažiau nusidėvėtų nelygiame kelyje, bet nemenkina efektyvumo šlapiame ir sausame kelyje.
  • Didesnis sukibimo briaunų skaičius bei optimizuoto standumo mišinys padeda geriau išstumti vandenį ir trumpina stabdymo atstumą ant šlapių paviršių.
  • Stambios juostos protektoriaus centre leidžia padangoms geriau sukibti, todėl automobilis važiuoja stabiliau ir yra geriau valdomas avarinėse situacijose.

Galima rinktis iš 45 skirtingų „Goodyear EfficientGrip Performance 2“ padangų dydžių.

Apie „Goodyear“

„Goodyear“ yra viena iš didžiausių padangas gaminančių bendrovių pasaulyje. Joje dirba apie 63 tūkstančiai žmonių, o gamyba vyksta 47 gamyklose, kurios yra 21 pasaulio valstybėse. Bendrovės naujovių kūrimo centrai Akrone (Ohajo valstija, JAV) ir Colmar-Berge (Liuksemburgas) kuria moderniausius produktus bei paslaugas, kurie tampa naujais padangų pramonės etalonais. Daugiau informacijos apie „Goodyear“ ir jos produktus rasite interneto svetainėje: www.goodyear.eu.

Daugiau nuotraukų, rasite internetinėje naujienų svetainėje: http://news.goodyear.eu

Taip pat galite sekti mus tinkle „Twitter“: @Goodyearpress ir prisijungti prie mūsų grupės „ThinkGoodMobility“ tinkle „LinkedIn“.

[i] Trumpesni nei visų bandyme dalyvavusių konkurentų stabdymo atstumai šlapiame ir sausame kelyje. Palyginti su keturiomis pagrindinių konkurentų naujausio dizaino vasarinėmis HP padangomis („Michelin Primacy 4“, „Continental PremiumContact 6“, „Bridgestone Turanza T005“, „Pirelli Cinturato P7 Blue“). Testavimą „Goodyear“ užsakymu 2019 m. lapkričio mėn. atliko „TÜV SÜD Product Service GmbH“. Testuotos padangos dydis: 205/55R16 91V; testavimui skirtas automobilis: VW Golf Mk7; bandymų vietos: ATP Papenburg (Vokietija), GPG Mireval (Prancūzija), TÜV SÜD PS Garching (Vokietija), Neubiberg (Vokietija), Denburg (Vokietija). Ataskaitos numeris: 713171748. Visa ataskaita pateikiama https://www.goodyear.eu/en_gb/consumer/tire-test-reports/tire-test-reports-summer.html

iii Vidiniai skaičiavimai. Duomenys gauti lyginant „EfficientGrip Performance2“  su ankstesniu „EfficientGrip Performance“ modeliu. Techniniai duomenys: padangos dydis: 205/55R16 91V; automobilis: VW Golf 7; vieta: viešai naudojami keliai Liuksemburge ir Prancūzijoje.

Pranešimą paskelbė: Kristina Jugulytė, PR Service

Parašykite komentarą