Renginiai

Studentai rungsis dėl geriausio projektų valdytojo vardo

2015 m. kovo 28 d. ISM Vadybos ir ekonomikos universitete vyks Lietuvos studentų Projektų valdymo čempionato finalas. Jame aukštųjų mokyklų komandos varžysis dėl geriausiųjų jaunųjų projektų valdytojų vardo suteikiančio puikias karjeros galimybes. Šiemet čempionate dalyvauja 46 komandos iš 15 Lietuvos aukštųjų mokyklų.

Projektų valdymo čempionato tikslas yra padėti studentams tapti tikrais projektų valdymo profesionalais ir susipažinti su būsimais darbdaviais.

„Projektų vadovai turi būti ir stiprūs lyderiai ir geri tarpininkai, sugebantys tinkamu laiku priimti efektyvius sprendimus. Tokie studentai darbdavių laukiami išskėstomis rankomis. Šiandien projektų valdymo kompetencijos tampa ne mažiau svarbios negu profesinės žinios“, – sako Dr. Alfredas Chmieliauskas, ISM rektorius bei Lietuvos projektų vadybos asociacijos prezidentas.

Projektų valdymo čempionatas vyksta trimis etapais. Pirmo etapo dalyviai turėjo pateikti atsakymus į 100 klausimų per 100 minučių. Į antrąjį turą atrinktos 12-os aukštųjų mokyklų komandos gavo realaus projekto aprašymus ir užduotis, kurias sprendžiant reikėjo pasirengti projekto įgyvendinimui. Vėliau komandos dalyvavo 1,5 val. trukmės vaizdo konferencijoje ir atsakinėjo į vertinimo komisijos klausimus, susijusius su projektu.

Sėkmingai įveikusios pirmąjį ir antrąjį kvalifikacijos turus, į čempionato finalą pateko 6 komandos. Tarp jų yra ISM vadybos ir ekonomikos universiteto, Vilniaus universiteto, Kauno technologijos universiteto komandos. Taip pat finale dalyvaus Vytauto Didžiojo universitetas, Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija bei Lietuvos sporto universitetas.

Finalo metu studentai turės išanalizuoti netikėtas projektų valdymo situacijas ir pateikti geriausius projektų valdymo pasiūlymus. Juos vertins žinomi Lietuvos ir užsienio projektų valdymo specialistai.

Šių metų čempionato finalo vertinimo komisiją sudaro žinomi Lietuvos verslininkai bei projektų valdymo specialistai. Tarp jų – AB „Hanner“ vadovas Arvydas Avulis, „Tieto Lietuva” kokybės vadovė Inesa Semionova, AB „TEO “ projektų valdymo departamento direktorius Paulius Morkvėnas. Komisijoje taip pat bus WoraPay technologijų direktorius ir partneris bei „Agile Lietuva” asociacijos prezidentas Vaidas Adomauskas. Studentus projektų valdymo čempionate taip pat vertins Lietuvos projektų vadybos asociacijos direktorius Aurimas Pautienius ir svečias iš Latvijos – Nacionalinės projektų vadybos asociacijos vadovas Ivars Rungis.

2013 m. ISM komanda tapo pirmojo čempionato nugalėtoja, o šiemet Vadybos ir ekonomikos universitetas yra viso renginio projekto vietos partneris. Projektų valdymo čempionatą organizuoja tarptautinės projektų valdymo organizacijos skyrius Lietuvoje – IPMA (International Project Management Association) Young Crew Lietuva.

Apie ISM Vadybos ir ekonomikos universitetą:

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas, įkurtas 1999 m., yra pirmasis nevalstybinis universitetas Lietuvoje. Universiteto steigėjas – BI Norwegian Business School – pripažįstamas viena didžiausių ir geriausių aukštųjų verslo mokyklų Europoje. Pasauliniame universitetų reitinge „Eduniversal“ ISM šeštą kartą skirtos keturios iš penkių galimų palmių šakelių. ISM išlieka tarp stipriausių dviejų šimtų verslo universitetų pasaulyje. Šis universiteto įvertinimas yra aukščiausias Lietuvoje ir vienas aukščiausių Vidurio bei Rytų Europos regione. ISM siūlo visų pakopų studijas: bakalauro, magistrantūros ir doktorantūros, taip pat rengia vadovų studijas ir mokymus. Universiteto studijų kokybę patvirtina Tarptautinė kokybės akreditacija (IQA) ir Europos kreditų perkėlimo sistemos etiketė (ECTS label), leidžianti mainų programų partneriais rinktis pažangiausius Europos universitetus. Universitetas siekia ugdyti ne tik sėkmingus, bet ir atsakingus verslo lyderius. ISM yra viena iš 100 pirmųjų verslo mokyklų, prisijungusių prie Jungtinių Tautų atsakingo vadybos mokymo principų iniciatyvos (Principles for Responsible Management Education – PRME).

Daugiau informacijos:
Simona Žadvidaitė
Komunikacijos vadybininkė
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas
komunikacija@ism.lt
M +370 613 18670

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą