Verslas

Stokholmo administracinis teismas panaikino apribojimus „Huawei“ įrangai

Stokholmo administracinis teismas nusprendė panaikinti draudimą tarptautinei bendrovei „Huawei“ dalyvauti plečiant 5G tinklą Švedijoje, po to, kai bendrovė apskundė tokį Švedijos telekomunikacijų rinkos reguliavimo institucijos (PTS) sprendimą.

Praėjusį mėnesį Švedijai uždraudus „Huawei“ dalyvauti plėtojant 5G ryšį ir paprašius šalyje veikiančių ir dažnių aukcionuose dalyvaujančių kompanijų iki 2025 m. pašalinti bet kokią šios bendrovės pagamintą įrangą iš savų sistemų, bendrovė pateikė apeliaciją Stokholmo administraciniam teismui su prašymu pakeisti teisinio pagrindo neturintį PTS sprendimą.

Šį prašymą teismas iš dalies patenkino – nuo šiol kai kurios PTS sprendimo dalys dėl artėjančių 5G dažnių aukcionų nebus vykdomos, o tai leis „Huawei“ dalyvauti konkursuose.

Šiuo metu „Huawei“ neplanuoja tolimesnių teisinių veiksmų ir tikisi konstruktyvaus dialogo su Švedijos valdžios institucijomis.

„Esame pasirengę visapusiškai bendradarbiauti ir atsižvelgti į bet kokius nešališkus, aiškiais ir patikimais techniniais standartais pagrįstus 5G ryšio įrangai keliamus reikalavimus, kurie leis mums pagaliau tapti visateisiais ir visaverčiais tiekėjais“, – teigia „Huawei“ vykdomasis direktorius Vidurio ir Šiaurės Europos regionams Kennethas Fredriksenas.

Apie „Huawei“

Įkurta 1987 m., „Huawei“ yra pirmaujanti pasaulinė informacinių ir ryšių technologijų (IRT) infrastruktūros bei išmaniųjų įrenginių tiekėja. Pas mus dirba daugiau nei 194 tūkst. darbuotojų, veikiame daugiau nei 170 šalių bei regionų ir aptarnaujame virš 3 milijardų gyventojų visame pasaulyje.

Mūsų tikslas – pakviesti prisijungti prie skaitmeninio pasaulio kūrimo kiekvieną žmogų, šeimą ir organizaciją. Šiuo tikslu plėtosime visuotinį ryšį ir skatinsime vienodą prieigą prie jo tinklų; užtikrinsime debesų kompiuterijos ir dirbtinio intelekto prieinamumą visame pasaulyje, kad kompiuterijos galimybės būtų prieinamos, ten kur jų reikia ir kai to reikia; kursime skaitmenines platformas, kad visa pramonė ir organizacijos taptų lankstesnėmis ir efektyvesnėmis; iš naujo apibrėšime dirbtinio intelekto vartotojų patirtį, labiau ją pritaikydami visoms gyvenimo sritims – namams, darbui, ar naudojimui kelyje. Norėdami sužinoti plačiau, apsilankykite „Huawei“ interneto svetainėje adresu www.huawei.com arba sekite mus socialiniuose tinkluose:

 http://www.linkedin.com/company/Huawei

http://www.twitter.com/Huawei  

http://www.facebook.com/Huawei  

http://www.youtube.com/Huawei

Pranešimą paskelbė: Ieva Urbonaitė, UAB „INK agency“

Parašykite komentarą