Verslas

Stipriausių darbdavių TECH MUGĖ – į pagalbą įmonėms nerandančioms darbuotojų, jau rugsėjį

Antrą kartą Vilniuje startuosianti stipriausių IT darbdavių TECH mugė šiais metais įmones pakvies spręsti darbuotojų paieškos iššūkius. Rugsėjo antroje pusėje organizuojamas vienos dienos renginys suteiks erdvę akis į akį susitikti didžiausiems IT sektoriaus darbdaviams ir naujų profesinių iššūkių ieškantiems žmonėms. Organizatoriai pabrėžia, kad, atsižvelgiant į šiuo metu galiojančius reikalavimus ir rekomendacijas viešiems renginiams, mugė vyks gyvai. 

„Mugės tikslas nesikeičia – norime padėti įmonėms atrasti naujus talentus ir apskritai spręsti darbuotojų trūkumo problemą rinkoje. Tuo pat metu suaugusiesiems, kurie nori persikvalifikuoti – padėti efektyviai pakeisti karjeros kryptį​​“, – sako mugės iniciatorės  „Vilnius Coding School“ mokyklos įkūrėja Julija Rimšelė.

Pirmoji mugė sutraukė beveik 1,5 tūkst. dalyvių

Programavimo mokyklos „Vilnius Coding School“ organizuotoje pirmojoje mugėje apsilankė daugiau nei 1400 dalyvių, susidomėjusių karjeros keitimu. Praėjusiais metais per TECH mugę dėl potencialių darbuotojų varžėsi 18 IT sektoriaus įmonių, kurių kiekviena dalinosi aktualia informacija apie save ir IT rinkos ypatumus, atskleidė IT karjeros užkuliusius ir drąsino dalyvius imtis ryžtingų veiksmų, keičiant karjeros kryptį. 

Naujų talentų savo atviroms IT pozicijoms ieškojo „Aardvark Technologies“, „Adform“, „Alna Software“, „Bazaarvoice“, „Bitė“, „CGI Lithuania“, „Danske Bank“, „DevBridge“, „EcoCost“, „Grupo“, „Iki“, „Regitra“, „SEB Global Services“, „Sender.lt“, „Talech“, „Talentator“, „Tesonet“ ir „Women Go Tech“ organizacijos.

TECH mugėje taip pat vyko trumpi pasimatymai (angl. Speed Dating), kurių metu lankytojai turėjo galimybę susipažinti su IT sektoriaus specifika, susitikti su įmonių atstovais, užduoti rūpimus klausimus ar net tiesiai į rankas paduoti savo CV. Norintiesiems įgyti praktinių įgūdžių, organizatoriai siūlė dalyvauti pradedantiesiems skirtose duomenų analitikos ir testavimo dirbtuvėse. 

TECH mugė 2021 kvies į gyvą renginį

Pasak J. Rimšelės, remiantis šiuo metu galiojančiais reikalavimais ir rekomendacijomis, bus atsižvelgiama į įmonių pageidavimus ir mugė vyks tik gyvu formatu. „Didelio susidomėjimo sulaukusi pirmoji mugė nutiesė puikų greitkelį tolesniems susitikimams tarp IT įmonių ir potencialių darbuotojų, kurie itin vertina gyvą pažintį ir konsultacijas, – teigia renginio organizatorė. – Šiais metais prognozuojame dar didesnį įmonių susidomėjimą bei lankytojų skaičių. Todėl tikimės, kad su antrąja TECH muge dar efektyviau prisidėsime prie darbuotojų trūkumo problemos sprendimo šalyje.“

Šiais metais mugėje dalyvių lauks įmonių stendai, prie kurių bus galima užduoti rūpimus klausimus apie persikvalifikavimą, tiesiogiai susipažinti su įmonių atstovais ir sužinoti apie atviras darbo pozicijas. Be to, vyks vardinės įmonių dirbtuvės, skirtos suteikti praktinių įgūdžių ar išmėginti jėgas IT srityje. Organizatoriai kvies ir į CV rašymo dirbtuves, o visi norintieji galės gauti nemokamą asmeninę karjeros konsultaciją. 

Įmonės kviečiamos prisijungti

„Vilnius Coding School“ Karjeros Centras šiuo metu bendradarbiauja su daugiau nei 200 įmonių visoje Lietuvoje ir sėkmingai padeda įmonėms atrasti naujus talentus. Mokykla į mugę kviečia prisijungti ir naujas, dar neturinčias mokyklos partnerės statuso įmones, kurios susiduria su darbuotojų trūkumo iššūkiais. TECH MUGĖ šiais metais vyksta ir Rygoje, todėl įmonės, turinčios savo padalinius Latvijoje, kviečiamos jungtis prie „Riga Coding School” renginio.

„Esame atviri naujoms partnerystėms bei idėjoms, kurios padėtų spręsti IT rinkos iššūkius“, – sako J. Rimšelė ir ragina susidomėjusias įmones kreiptis.

TECH MUGĖ 2021 detali programa bus prieinama artėjant renginiui. Daugiau informacijos: www.techmuge.lt

Pranešimą paskelbė: Greta Germanovičiūtė, UAB Programavimo mokykla

Parašykite komentarą