Sportas

Startuoja UEFA Tautų lygos turnyras: Lietuvos futbolo rinktinė namuose žais su Liuksemburgu ir Turkija

UEFA Tautų lygos turnyras atkeliauja į Lietuvą. Čia birželio 4 d. Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė žais su Liuksemburgu, o birželio 7-ąja – su Turkija. Išvykoje birželio 11 d. Lietuvos rinktinė susitiks su Farerų salomis, o birželio 14 d. varžysis su Turkijos rinktine. Rungtynes bus galima žiūrėti nemokamai „Viaplay“ platformoje.

„Kiekvienas ciklas yra nauja pradžia. Nepaisant to, kaip sekėsi anksčiau, tai naujas lapas, nauja galimybė parodyti save. Nors atranka į Pasaulio čempionatą Katare buvo nesėkminga, paskutinis Tautų lygos turnyras sukelia neblogus prisiminimus. Iškovoti 8 taškai leido pasirodyti solidžiai žaidžiant prieš gero pajėgumo varžovus. Šiame turnyre rinktinei iškelta užduotis užimti antrą vietą yra įgyvendinama, tačiau dėl to reikės smarkiai paprakaituoti ir sunkiai kautis dėl taškų kiekviename mače“, – siekiamus rezultatus komentuoja Lietuvos futbolo ir UEFA Tautų lygos ekspertas Ervinas Kvitkauskas.

Pasak jo, pirmos rungtynės yra labai svarbios, mat jos gali suteikti komandai pasitikėjimo savimi ir geros energijos būsimoms kovoms arba nustumti ekipą į prastą situaciją nuo pat naujojo turnyro pradžios.

„Liuksemburgo komanda yra pagrindinis Lietuvos rinktinės konkurentas kovoje dėl antrosios vietos grupėje, ir tai toli gražu nebe futbolo nykštukas. Ši rinktinė yra solidus varžovas, su kuriuo skaitytis turi net geriausios Europos komandos. Mačo svarba yra milžiniška, nes pralaimėjus namuose, jau po pirmų rungtynių gali būti sudaužytos viltys pasiekti išsikeltus tikslus“, – aiškina pirmųjų rungtynių svarbą E. Kvitkauskas.

UEFA Tautų lygos varžybų komentatoriams Lietuvoje „Viaplay“ platforma suteiks studijas kiekvienoms namų ir išvykos rungtynėms.

„Futbolo sirgaliai gali tikėtis aukščiausio lygio UEFA Tautų lygos transliacijų. Džiaugiamės, kad Lietuvos rinktinės rungtynes komentuos Mantas Krasnickas, o studijoje diskusijas ves Paulius Jakelis“, – sako „Viaplay“ vyriausiasis redaktorius Baltijos šalyse Olafas Jākabsonas.

„Viaplay“ srautinio transliavimo platforma suteikia galimybę Lietuvoje nemokamai žiūrėti UEFA Tautų lygos rungtynes. „Viaplay“ galima žiūrėti įvairiuose įrenginiuose. Daugiau: https://viaplay.lt/devices

Apie „Viaplay“:

„Viaplay Group AB (publ)“ yra tarptautinė srautinio transliavimo rinkos dalyvė. Mūsų „Viaplay“ srautinio transliavimo paslauga teikiama visose Šiaurės ir Baltijos šalyse, Lenkijoje, JAV ir Nyderlanduose, 2022 m. pradėsime sparčią plėtrą Jungtinėje Karalystėje, o 2023 m. – Kanadoje, Vokietijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje. Iki 2023 m. pabaigos „Viaplay“ veiks mažiausiai 21 šalyje, įskaitant mažiausiai penkias „Viaplay Select“ prekės ženklo turinio koncepcijos partnerių rinkas. Mūsų unikalia pramogų pasiūla, įskaitant pripažintus „Viaplay Originals“ ir neprilygstamą aukščiausios kokybės tiesioginių sporto transliacijų pasirinkimą, kiekvieną dieną mėgaujasi milijonai klientų. Mūsų tikslas – nuo srautinio transliavimo iki televizijos kanalų, radijo stočių ir prodiusavimo įmonių – pasakoti istorijas, paliesti žmonių gyvenimus ir atverti pasaulį. „Viaplay Group“ įtraukta į Stokholmo vertybinių popierių biržos „Nasdaq“ sąrašą (VPLAY B).

Pranešimą paskelbė: Eglė Krušinskaitė, UAB „Idea Prima”

Parašykite komentarą