Taupymo patarimai

Startuoja pirmoji Lietuvoje pavežėjimo paslaugų narystė „Bolt Plus“

Susisiekimo paslaugų platforma „Bolt“ pristato mėnesinę narystę pavežėjimo paslaugoms. Už fiksuotą mokestį klientai turės galimybę sutaupyti, pirmumo teisę transporto pikų metu, nemokamą kelionės atšaukimą ir kitas naudas. „Bolt Plus“ sukurta, atsižvelgus į aktyviausiai pavežėjimo paslaugą naudojančių vartotojų poreikius, tačiau tikėtina, kad ją įvertins ir platesnė Lietuvos miestų auditorija.

Narystės kaina programėlėje – 5,99 eurai, o pirmąjį mėnesį norintiems išbandyti „Bolt Plus“ taikomi ir specialūs pasiūlymai. Paklausos pikų metu ar esant ribotam skaičiui vairuotojų, ji suteiks klientui pirmumo teisę greičiau sulaukti automobilio.

Tuo pačiu kelionių kainoms bus taikoma apsauga nuo pikų metu taikomų daugiklių. Skaičiuojama, kad su „Bolt Plus“ galima sutaupyti iki 12,5 eurų – sistema apie tikslią sumą informuos automatiškai. Visus kainų skirtumus nariams kompensuos „Bolt“, todėl vairuotojų pajamoms tai neatsilieps.

„Per beveik dešimtmetį mūsų veiklos Lietuvos rinkoje auditorija išaugo dešimtis kartų, nes kelionės tapo patogesnės ir prieinamesnės. Natūralu, kad susiformavo ir intensyviausiai paslaugą naudojančių klientų kategorija. Tai, kad narystės naudas šiandien galime pasiūlyti kiekvienam, daug pasako apie rinkoje įgyvendintus pokyčius ir paslaugos populiarumą”, – įsitikinęs „Bolt“ vadovas Lietuvoje Andrius Pacevičius.

Jo teigimu, platformoje nuolat augant kelionių skaičiams, pavežėjimas tampa vis svarbesne miestų dalijimosi transporto dalimi ir prisideda prie mažesnio automobilių skaičiaus miestų gatvėse. Kaip tik toji vartotojų dalis, kurie keliauja su pavežėjais kasdien, dažniausiai neturi nuosavo automobilio arba yra pakeliui tikslo jo atsisakyti.

Šiuo metu „Bolt“ pavežėjimo paslaugos nuolat teikiamos 17 šalies miestų, visoje šalyje galios ir „Bolt Plus“ narystė.

Parašykite komentarą