Nekilnojamas Turtas

Startuoja antras „Telia Lietuva“ nekilnojamojo turto aukcionas

Š. m. rugpjūčio 22 dieną (antradienį) skelbiama registracija į „Telia Lietuva“ nekilnojamojo turto aukcioną, kuris įvyks š. m. rugsėjo 19 dieną. Tai jau antras „Telia Lietuva“ aukcionas, kurį organizuoja tarptautinė nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė „Newsec”.

Viešojo aukciono metu pirkėjams bus pasiūlyta įsigyti patalpas ir atskirus pastatus – iš viso 42 nekilnojamojo turto objektus visoje Lietuvoje. Bendras parduodamų patalpų plotas yra  22, 5 tūkst. kvadratinių metrų, o pradinė parduodamo turto portfelio kaina – daugiau kaip 11 mln. eurų (be PVM). Parduodamų patalpų ir pastatų pradinės kainos svyruoja nuo 250 eurų (be PVM) iki 3, 2 mln. eurų (be PVM).

Pirkėjai aukciono metu nekilnojamojo turto galės įsigyti ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose, bet ir Alytaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių, Utenos ir Vilniaus rajonuose. Kai kuriais atvejais „Telia Lietuva“ kartu su naujuoju pirkėju liks turto bendrasavininke.

Vertingiausi, į antrą aukcioną įtraukti nekilnojamojo turto objektai – tai du investicijai skirti objektai Vilniuje: 1,6 tūkst. kv. m. administracinis pastatas Ševčenkos gatvėje ir 3,5 tūkst. kv. m. administracinis pastatas Muitinės gatvėje.

Nemažiau įdomūs investicijai ir administracinės paskirties pastatai Klaipėdoje (Danės g.)Vilniuje (Vytenio g.), patalpos Klaipėdoje (H. Manto g.) ir Kaune (Laisvės al.), kuriuos „Telia Lietuva“ planuoja nuomotis iš būsimo pirkėjo – nuomos kainą nustatant pagal 8,5 proc. – 14 proc. metinių pajamų grąžą nuo galutinės įsigijimo kainos.

Be to, šiame aukcione net 80 proc. parduodamo nekilnojamojo turto pirkėjai galės įsigyti per išankstinį pirkimą už 10 procentų didesnę kainą.

Daugiau informacijos apie „Telia Lietuva“ parduodamus objektus galima rasti „Newsec“ interneto svetainėje: http://www.newsec.lt/nekilnojamojo_turto_aukcionai_newsec/telia-aukcionas/

Pirmajame „Telia Lietuva“ nekilnojamojo turto aukcione, kuris vyko š. m. rugpjūčio 9 d. parduota 20 proc. iš visų pirkėjams pasiūlytų nekilnojamojo turto (NT) objektų. Septyni NT objektai buvo nupirkti per išankstinį pirkimą, o bendra parduotų objektų vertė siekia 124 tūkstančius eurų (be PVM).

Tarptautinė nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė „Newsec” aukcionus taip pat organizuoja tokioms įmonėms, kaip: AB Lietuvos paštas, AB Televizijos ir radijo centras, UAB NT Valdos (įmonė priklausanti „Lietuvos energijos“ grupei).

Apie „Newsec“

„Newsec“ yra tarptautinė nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė, veikianti Šiaurės Europos ir Baltijos šalyse bei teikianti plataus spektro paslaugas. Įmonė tarpininkauja investicijų į nekilnojamąjį turtą sandoriuose,  teikia nekilnojamojo turto valdymo paslaugas, tarpininkauja nuomojant ir parduodant komercinį turtą, atstovauja klientų interesus vystant naujus ar plėtojant esamus projektus. Bendrovė tai pat atlieka rinkos tyrimus ir analizę, teikia licencijuotas turto ir verslo vertinimo paslaugas. „Newsec“ ekspertai dirba remdamiesi RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors) standartais ir laikosi tokių nustatytų darbo principų kaip skaidrumas, atskaitomybė, tęstinumas ir stabilumas. Bendrovė taip pat  yra BNP (Paribas Real Estate) aljanso narė. Bendrovė šiuo metu vienija 33 biurus Šiaurės Europoje, kuriuose dirba daugiau nei 1000 darbuotojų.

Pranešimą paskelbė : Leonas Kondrašovas, UAB „Gravitas Partners”

Parašykite komentarą