Laisvalaikis

Spindėk festivalyje: 6 makiažo priemonės padėsiančios sukurti greitą ir ryškų makiažą

Kur geriau vasarą išsilaisvinti iš kasdienės rutinos ir pasinerti į nuotykius, jei ne festivalyje? Šiluma lepinantis oras, netylantys muzikos ritmai, smagi kompanija ir begalė pramogų – tik spėk visur dalyvauti. Tačiau, net ir vos koja kojon spėjančios paskui linksmybes, mes, merginos, visur norime atrodyti nepriekaištingai. Juolab, kai festivaliai skelbia laisvę kūrybiškam įvaizdžiui ir spalvoms, kiekvienai naudinga žinoti, kaip susikurti daug laiko ir priemonių nereikalaujantį festivalio makiažą.

Ne paslaptis, kad festivaliuose tenka atsisakyti patogumų, pasiimti tik svarbiausius daiktus ir pamiršti ilgai trunkantį puošimąsi prieš veidrodį. Tačiau, tikrai negalima praleisti ne kasdien pasitaikančios progos išskirtinai apsirengti, pasidaryti žaismingą šukuoseną ir vasara dvelkiantį, kūrybiškesnį makiažą nei įprastai. Skaityk ir sužinok, kokių 6 makiažo priemonių nepamiršti įsidėti į kuprinę, kad būtum tikra festivalio žvaigždė.

Žvalus žvilgsnis visą dieną: vandeniui atsparus blakstienų tušas

Koks festivalis be vandens pramogų? Karštą vasaros dieną nėra nieko geriau nei atsigaivinti šokant į ežerą, čiuožiant vandens lenta ar gelbėjantis iš vandens balionėlių mūšio ir … po visko atrodyti nepriekaištingai. Tam yra lengva išeitis, jei kasdienį blakstienų tušą pakeisi atspariu vandeniui. Jis padės visą dieną akis išlaikyti ryškias ir nepergyventi dėl pajuodusių nuo tušo paakių, kad ir kiek mėgautumeisi vandens pramogomis.

Skaisti veido oda: skystas makiažo pagrindas ir kompaktinė pudra

Festivalyje pasislėpti nuo saulės – nelengva užduotis. O ir kam tai daryti, kai metas ja lepintis! Tamsus įdegis – akį traukiantis vasaros atributas, deja, per greit įgautas, ne visada atrodo gerai. Jei dieną pramogaudama paplūdimyje neturėjai kremo nuo saulės ir nusvilai veidą, išeitis yra ir gali būti tikra, kad vakare atrodysi puikiai – užteks pasidengti veidą skystu, raudonį paslepiančiu makiažo pagrindu ir problema išspręsta. O jei dar nori, kad veidas atrodytų skaistesnis, prigriebk šviesą atspindinčią kompaktinę pudrą – „Essence“ kosmetikos kompanija šią vasarą siūlo naujieną „Glow like a mermaid“, kuri veidui suteiks spindesio ir padės merginoms švytėti lyg užburiančioms undinėlėms.

Festivalio įvaizdis vienu potėpiu: metalo spalvos lūpų dažai

Jei kremtiesi, kad savo spintoje nerandi ryškių, vasariškų rūbų – ne bėda. Užteks lūpas padengti šios vasaros karščiausia tendencija laikomais metalo spalvos lūpų dažais – ir tikrai neliksi nepastebėta. Iš tolo švytinčios ryškiai rožinės ar mėlynos metalo spalvos lūpos neleis suabejoti, kad esi tikra festivalio siela ir ryškų įvaizdį gali sukurti, ne tik rūbų, bet ir makiažo pagalba.

Vasariška gaiva ir lengvumas: skaistinamasis pieštukas

Trys komponentai, neatsiejami nuo vasariško įvaizdžio – gaiva, lengvumas ir spindesys. Festivalio metu visa tai gali turėti savo kišenėje! Kosmetikos produktų kompanijos šį sezoną savo vartotojams siūlo naujieną – skaistinamąjį pieštuką, kuris padės išgauti užburiantį spindesį keliais brūkštelėjimais ir suteiks gaivumo tavo saulės nubučiuotiems skruostams.

Žaismingi akcentai: Ilgai išliekantis akių pieštukas

Daugumai merginų pasidažyti akis – dažnai sudėtingiausia makiažo proceso dalis, kuri reikalauja didesnio kruopštumo ir laiko. Festivalis ne ta vieta, kur gali ilgai žaisti su šešėlių palete, tad užteks ryškaus pravedimo akių pieštuku ir makiažas iškart įgaus žaismingą akcentą. Nebijok griežtų, sunkių linijų ir rinkis ryškias spalvas – rožinę, žydrą, raudoną, taip suteiksi žvilgsniui gyvybingumo.

Laisvė kūrybiškumui: veido ir kūno blizgučiai

Jei būti festivalio žvaigžde – tai be jokių suvaržymų, tad nepamiršk ne tik ryškių spalvų, bet ir blizgučių. Įvairios kosmetikos kompanijos siūlo veido ir kūno blizgučius, kurie įvaizdžiui suteiks žaismingumo, jaunatviškumo ir, žinoma, garantuotai būsi ryški ir gerą nuotaiką nešanti vakaro pažiba. Nebijok vasarą būti drąsi ir žaisminga – metas žibėti!

Parašykite komentarą