Transportas

„Spark“ elektromobiliai – nuo šiol ir „Bolt“ programėlėje

Superprogramėlė „Bolt“, siūlanti įvairius judumo sprendimus, praneša naujieną – nuo šiol jos naudotojams bus prieinamas ne tik „Bolt Drive“, bet ir „Spark“ transporto priemonių parkas. Anot „Bolt Drive“ ir „Spark“ atstovų, šis įmonių bendradarbiavimas reiškia, kad vilniečiams ir kauniečiams automobilių dalijimosi paslaugos taps dar prieinamesnės ir patrauklesnės.

„Spark“ elektromobiliais per „Bolt“ programėlę galima naudotis jau nuo liepos pradžios. „Bolt Drive“ operacijų vadovo Svajūno Aliukonio teigimu, integravus „Spark“ elektromobilius, „Bolt“ tapo didžiausią dalijimuisi skirtų automobilių pasirinkimą Lietuvoje siūlančia platforma.

„Bendradarbiavimas su „Spark“ – dar vienas „Bolt“ žingsnis siekiant kurti miestus, kurie skirti žmonėms, o ne automobiliams. Tyrimai rodo, kad vienas dalijimuisi skirtas automobilis gali pakeisti daugiau nei 10 nuosavų automobilių. Didmiesčiams, kurie nuolatos kenčia nuo varginančių kamščių, stovėjimo vietų trūkumo bei oro taršos, automobilių dalijimosi paslaugos gali padėti spręsti įvairias su judumu susijusias problemas. Be to, „Spark“ integracija užtikrins didesnį tvaresnių kelionių pasirinkimą mūsų naudotojams“, – sako S. Aliukonis, „Bolt Drive“ operacijų vadovas Lietuvoje.
„Džiaugiamės, jog nuo šiol apie 700 „Spark“ elektromobilių Vilniuje bei Kaune bus prieinami ir „Bolt“ programėlės naudotojams. Šiuo bendradarbiavimu siekiame didinti aplinkai draugiško transporto prieinamumą, skatinti gamtos neteršiančias keliones ir mažinti CO2 pėdsaką transporto srityje.

Mūsų elektromobilius ir toliau bus galima patogiai užsisakyti „Spark” programėlėje, kurioje klientai gauna tokias papildomas naudas, kaip lojalumo programa, narysčių planai ir kiti privalumai“, – sako „Spark“ įkūrėjas Nerijus Dagilis.

„Bolt Drive“ ir „Spark“ atstovai pabrėžia, kad naudojimasis automobilių dalijimosi paslauga didžiajai daliai žmonių, ypač gyvenantiems tankiai apgyvendintose miestų dalyse, labiau apsimoka finansiškai nei turėti asmeninį automobilį, ypač atsižvelgiant ne tik į paties nuosavo automobilio pirkimo kainą, bet ir kitas išlaidas, pavyzdžiui, automobilio remontą, draudimą ir kitus mažesnius rūpesčius, kaip kad kelis kartus per metus reikalingas padangų keitimas, išlaidos automobilio plovimui. Be to, anot S. Aliukonio, pastebima tendencija, kad automobilių dalijimosi paslaugos naudotojai ją mato kaip patogų antro automobilio šeimoje pakaitalą.

Lietuva nėra vienintelė šalis, kurioje „Bolt“ bendradarbiauja su kitomis įmonėmis teikdama automobilių dalijimosi paslaugas – Lenkijoje balandžio mėnesį į „Bolt“ programėlę buvo integruota beveik 5000 įmonės „Traficar“ transporto priemonių, kuriomis galima naudotis dešimtyje šalies miestų.

„Spark“ elektromobilių parko integracija – ne pirma „Bolt Drive“ partnerystė Lietuvoje. Vilniaus gyventojams jau prieinami mūsų partnerių automobiliai „Tesla“. Partnerių tinklą plėsime ir toliau, tad kviečiame į „Bolt“ platformą jungtis ir kitus automobilių dalijimosi paslaugų teikėjus ar transporto priemonių nuomos bendroves. Integracija „Bolt“ programėlėje, kuri siūlo ir pavėžėjimo bei mikrojudumo sprendimus, įmonėms gali padėti pasiekti itin plačią auditoriją ir plėsti klientų ratą. Toks bendradarbiavimas abiems pusėms reiškia spartesnį augimą ir aukštesnę pridėtinę vertę klientams“, – sako S. Aliukonis.

„Bolt“ atstovas sako, kad dalis gyventojų jau permasto nuosavo automobilio poreikį – vasarį atliktos „Bolt Drive“ apklausos duomenimis, pusė paslaugos naudotojų, turinčių nuosavą automobilį, pripažįsta, kad atsiradus šiai paslaugai savo nuosavu automobiliu naudojasi rečiau, o net ketvirtadalis iš jų svarsto jo ir visai atsisakyti.

„Spark“ elektromobiliais per „Bolt“ programėlę galima naudotis Vilniuje ir Kaune, „Bolt Drive“ šiuo metu automobilių dalijimosi paslaugą teikia Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Parašykite komentarą