Laisvalaikis

Sostinės meras padėkojo Dainų šventės vaikus maistu gelbėjusioms įmonėms

Šiandien sostinės meras Remigijus Šimašius simboliškai, prie pietų stalo susitiko su verslininkais, kurie praėjusią savaitę pilietiškai atsiliepė į kvietimą pamaitinti Dainų šventės vaikus, kai šiais prastai rūpinosi šventės organizatoriai. Vos per parą prie mero inicijuotos akcijos prisijungė net 26 įmonės – buvo išdalinta apie 33 tūkst. gardaus maisto porcijų, o Naujamiesčio Sierakausko bendruomenė liepos 6-ąją šventinės eisenos metu vandeniu gaivino ištroškusius jos dalyvius.

„Gerąja prasme nustebino Jūsų visų pilietiškumas. Niekas neatsisakėte, visi, į kuriuos kreipiausi, sureagavote. Daugybė Jūsų prisijungė vėliau. Visi padėjote kuo galėjote. Sostinės svečiai, vaikai gavo ne tik nusivylimo valdžia, bet ir pilietiškumo galios pamoką! Bloguoju nustebino šventės organizatoriai, kurie gaudami milijonus, užsiiminėjo problemos neigimu, akcijos trukdymu. Dėkoju akcijos dalyviams už pilietiškumą, greitą pagalbą, ir už tai, kad jums rūpi Vilniaus svečiai ir vaikai. Didžiuojuosi jumis!“ – dėkojo R. Šimašius, pakvietęs įmonių ir restoranų atstovus pietų į „Vilniaus klubą“.

Dainų šventėje dalyvavo apie 36 tūkst. dalyvių, iš jų 16,7 tūkst. – vaikai. Akcijos dalyviai per šventę maistą jiems dalijo Lietuvos futbolo federacijos stadione, Vingio ir Kalnų parkuose ir Vilniaus pramogų arenoje, kur vykdavo ilgos repeticijos. Įmonės vaikams skyrė ne tik šaltus užkandžius – sumuštinius, vaisius, gėrimus, tačiau ir karštus patiekalus – mėsos vėrinukus, picas, kibinus ir kt. kokybišką maistą.

Daugiausiai – net 24 tūkst. porcijų – skyrė prekybos tinklas „Maxima“, taip pat daug prisidėjo „Lidl“, UAB „Namų dvasia”, Chief Pizza, VšĮ „Dvylika žirnių”, Piano Man bar, AIBĖ, Meat Lovers Pub, UAB „Gurmega”, IKI, UAB „Grūstė”, Pizza di Ascari, Rimi, UAB „Vilniaus duona”, UAB „Biržų duona”. Kitos įmonės suteikė didžiules nuolaidas ar net nemokamai maitino Dainų šventės dalyvius savo restoranuose: Leaye , Mian, Gastrobaras Plus Plus Plus, Beigelio krautuvėlė, Beigelistai, Caffeine, Forto dvaro restoranai, Ertlio namas, Freunde.

Pranešimą paskelbė: Sonata Sliekaitė, Vilniaus miesto savivaldybė

Parašykite komentarą