Verslas

„Sorainen“ komandą papildė kapitalo rinkų ekspertė dr. Lina Aleknaitė-van der Molen

Prie teisės firmos „Sorainen“ komandos prisijungė finansų ir kapitalo rinkų ekspertė, advokatė dr. Lina Aleknaitė-van der Molen. Ji konsultuos klientus finansavimo sandorių ir vertybinių popierių, taip pat investicinių fondų steigimo ir turto valdymo klausimais.

„Labai džiaugiamės Linos prisijungimu ir neabejojame, kad ji puikiai įsilies į mūsų komandą. Linos prisijungimas reikšmingai sustiprins mūsų kompetencijas kapitalo rinkų ir fondų srityse ir leis geriau pasirengti prognozuojamam kapitalo rinkų atsigavimui numatomoje ateityje,“ – komentuoja „Sorainen“ partneris, vienas iš Finansų ir draudimo komandos vadovų Augustas Klezys.

Daugiau kaip 14 metų praktiką finansų ir kapitalo rinkų srityje turinti ekspertė yra konsultavusi nemažai Lietuvoje veikiančių bankų, glaudžiai dirbusi su keliais didžiausiais Lietuvos rizikos kapitalo fondais bei padėjusi emitentams sprendžiant sudėtingas konfliktines situacijas.

Tarptautinis teisės žinynas „Legal 500“ L. Aleknaitę-van der Molen išskiria kaip vieną stipriausių eksperčių Lietuvoje bankininkystės, finansų ir kapitalo rinkų srityje. Ji taip pat yra apgynusi teisės mokslų krypties daktaro disertaciją Centrinės Europos universitete.

„Pastaruoju metu Lietuvos kapitalo rinkose pralaužinėjami ledai permainoms tiek Vyriausybės iniciatyvomis, tiek įstatymų pakeitimais. Džiaugiuosi, galėdama šiuo metu prisijungti prie teisės firmos „Sorainen“. Esu tikra, kad su šia komanda galėsime pasiūlyti aukščiausio lygio paslaugas tiek Lietuvos verslams, siekiantiems pritraukti kapitalo rinkų finansavimą, tiek investuotojams, struktūrizuojant jų teises ir jas apsaugant“, – teigia L. Aleknaitę-van der Molen.

„Sorainen“ yra visiškai integruota tarptautinė teisės firma, kurios komandoje – 44 partneriai ir daugiau kaip 250 teisės ir mokesčių specialistų. „Sorainen“ konsultuoja klientus visais verslo teisės ir mokesčių klausimais.

Pranešimą paskelbė: Paula Zlatkutė, UAB „INK agency“

Parašykite komentarą