IT naujienos

„Sony“ pristato vinilinių plokštelių grotuvą su „Bluetooth“ ryšiu

„Sony“ pristato inovatyvų vinilinių plokštelių grotuvą „PS-LX310BT“ su „Bluetooth“ ryšiu. Klasikinis vinilinių plokštelių skambesys ir garso kokybė dabar suteikia daugiau lankstumo, galima prijungti prie belaidžio prietaiso.

Naujasis grotuvas „LX310BT“ jaukų vinilinės plokštelės skambesį per integruotą „Bluetooh“ ryšio lustą gali perduoti į belaidį garsiakalbį, garso projektorių ar ausines. Tiems, kas prioritetą teikia laidams, grotuvas turi standartinę garso jungtį. Be to, grotuve integruotas pradinis stiprintuvas, dėl to jį galima naudoti ir su galios stiprintuvais.

Su grotuvu susietus įrenginius galima patogiai valdyti naudojantis multifunkciniu „Bluetooth“ mygtuku, su kuriuo galima įjungti ar sustabdyti muziką, susieti grotuvą su naujais įrenginiais.

„LX310BT“ taip pat leidžia pasirinkti iš trijų skirtingų signalo stiprumo lygių, taip grotuvas yra suderinamas su įvairiais garso atkūrimo įrenginiais ir suteikia daugiau galimybių valdyti garso stiprumo lygį. „Sony“ grotuvas išsiskiria estetiškos ir kokybiškos išvaizdos korpusu, turi šlifuoto aliuminio diską ir naujo dizaino tonarmą, tvirtą gaubtą.

„Sony“ plokštelių grotuvas „LX310BT“ rinkoje pasirodys 2019 m. balandžio mėnesį, jo kaina sieks apie 200 eurų.

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą