IT naujienos

„Sony“ pristato naujas belaides ausines ir namų garso projektorius

„Sony“ pristato naujus individualiam muzikos klausymuisi ir namams skirtus garso produktus. Tai du nauji kompaktiškų belaidžių ausinių modeliai, iš kurių „WF-SP800N“ aprūpintos triukšmo slopinimo technologija. Taip pristatomų naujienų – ir namams skirti garso projektoriai „HT-G700“ ir „HT-S20R“.

„Sony“ belaidės ausinės su triukšmo slopinimu „WF-SP800N“

„Sony“ kompaktiškos belaides ausines su triukšmo slopinimo technologija „WF-SP800N“, kurios yra įstatomos į ausis ir yra pritaikytos mėgautis muzika aktyvaus laisvalaikio metu. Šios ausinės turi IP55 reitingą, todėl jos yra atsparios aptaškymui skysčiais, prakaito lašais ar dulkėms. Be to, šios ausinės tvirtai priglunda prie vidinės ausies dalies, taip jos atlaiko net intensyvias treniruotes.

„WF-SP800N“ dėklas veikia kaip papildoma baterija ir užtikrina, kad per ausines bus galima klausytis muzikos iki 18 val. įjungus triukšmo slopinimo technologiją bei iki 26 val. ją išjungus. Šiose ausinėse panaudota naujausia triukšmo slopinimo technologija, veiksmingai pašalinanti nepageidaujamus gatvės ar sporto salės garsus. Tiesa, per „Sony“ programėlę galima pasirinkti, kuriuos aplinkos garsus norite girdėti, arba pasirinkti išmanų aplinkos garsų valdymą atsižvelgiant į situaciją.

Jose taip pat yra „EXTRA BASS“ funkcija, kuri sustiprina žemus dažnius bei „360 Reality Audio“ technologija, kuri sudaro erdvinio garso įspūdį ir jį optimizuoja atsižvelgiant į aplinkos parametrus. Valdyti muziką per šias ausines galima prilietus dešinį ausinių kaušelį, o išėmus vieną iš kištukų, muzika automatiškai sustabdoma. Be to, šias ausines tuo pačiu metu galima naudoti ir pokalbiui, ir muzikos klausymuisi.

„Sony“ kompaktiškos belaidės ausinės „WF-XB700“

„Sony“ taip pat pristatė kompaktiškas belaides ausines „WF-XB700“ su žemų dažnių sustiprinimo technologija „EXTRA BASS“. Šios ausinės palaiko „Bluetooth“ ryšį, jos taip pat turi patogius ausų kištukus „Ergonomic Tri-hold“, dėl kurių ausinės užtikrintai priglunda ausyse. Ausinių dėklas turi įkraunamą bateriją, tad bendra jų klausymosi trukmė siekia apie 18 valandų, o IPX4 reitingas užtikrina atsparumą nuo vandens purslų ar prakaito.

„Sony“ ausinės „WF-SP800N“ kainuos apie 180 eurų ir prekyboje pasirodys 2020 m. liepą. „Sony“ ausinių „WF-XB700“ kaina sieks apie 150 eurų, jos prekyboje pasirodys artimiausiu metu.

„Sony“ garso projektorius „HT-G700“

„Sony“ garso projektorius „HT-G700“ – tai 3.1 kanalo garso sistema, palaikanti „Dolby Atmos“ ir „DTS:X“ formatus. Ši sistema geba atkurti 7.1.2 formato erdvinį garsą, perteikdama sodrius žemus dažnius ir aiškų vokalinį turinį.

„HT-G700“ turi „Vertical Surround Engine“ technologiją, kuri padeda simuliuoti vertikaliai ir horizontaliai sklindančias garso bangas ir sukuria tikroviškesnį erdvinio garso įspūdį. Tuo metu „Immersive Audio Enhancement“ funkcija įprastą stereo garsą gali paversti 7.1.2 formato erdviniu garsu.

„HT-G700“ taip pat turi dedikuotą centrinį garsiakalbį, kuris padeda atkurti aiškiai skambančius balsus ir užtikrina kokybišką muzikos klausymosi patirtį. O „S-Force PRO“ funkcija padeda pritaikyti garsą didesnės kaip 55 colių įstrižainės televizoriams. Garso projektorius palaiko „Bluetooth“ ryšį ir HDMI eARC/ARC jungtis.

Šis „Sony“ garso projektorius turi skirtingus veikimo režimus, pritaikytus filmams („Cinema“), muzikai klausytis („Music“), aiškiems dialogams perteikti („Voice“) ir tylųjį klausymosi nustatymą („Night“).

„Sony“ garso projektorius „HT-S20R“

„HT-S20R“ yra nebrangus 5.1 kanalų garso projektorius. Nepaisant kompaktiškos formos dizaino, jis gali atkurti 400 W stiprumo garsą, turi du galinius garsiakalbius ir žemų dažnių kolonėlę. Prie televizoriaus jį galima prijungti per HDMI, optinę ar analoginę jungtis. Muzikos klausytis skirtos „Bluetooth“ ar USB jungtys.

Naujasis „Sony“ garso projektorius „HT-G700“ prekyboje pasirodys nuo 2020 m. gegužės mėnesio, jo kaina sieks apie 450 eurų. „Sony“ garso projektorius „HT-S20R“ prekyboje taip pat pasirodys artimiausiu metu, jo kaina sieks nuo 250 eurų.

Apie „Sony“ korporaciją
„Sony“ yra pirmaujanti garso, vaizdo, foto, žaidimų, komunikacijų ir informacinių technologijų produktų, skirtų paprastiems vartotojams ir profesionalams, gamintoja. Vykdydama veiklą muzikos, filmų, interaktyvių pramogų ir interneto verslo srityse, „Sony“ užima unikalią poziciją pasaulinėje rinkoje kaip pirmaujanti elektronikos ir pramoginio turinio kompanija. Daugiau informacijos apie „Sony“ korporaciją galima rasti puslapyje www.sony.net.

Parašykite komentarą