IT naujienos

„Sony“ pilno kadro FE objektyvų liniją papildė naujais galingais objektyvais

„Sony“ rinkai pristatė du naujus pilno kadro objektyvus, skirtus E serijos keičiamų objektyvų fotoaparatams – FE 70-300 mm F4.5 – 5.6 G OSS kintamojo židinio teleobjektyvas ir 50 mm F1.8 fiksuoto židinio objektyvas.

Naujajame FE 70-300 mm F4.5 – 5.6 G OSS kintamojo židinio teleobjektyve (modelis SEL70300G), kuris ligi šiol yra toliausiai pasiekiantis „Sony“ E serijos objektyvas, sumontuota moderniausia optinė konstrukcija, kurioje yra keturi asferiniai stiklo elementai, du ED (ypač mažos sklaidos) stiklo elementai ir „Sony“ „Nano AR“ danga. Šios konstrukcijos ypatybės padeda veiksmingai pašalinti sferinę ir chromatinę aberaciją bei vaizdo iškraipymą ir užtikrina, kad tiek fotografuojant, tiek ir filmuojant vaizdas bus gražus ir ypač ryškus.
Naujasis kintamojo židinio teleobjektyvas pasižymi ir pažangiausiomis savo klasėje fotografavimo stambiu planu charakteristikomis, esant mažesniam nei 9 pėdų (0,9 m) fokusavimo atstumui ir 0.31x didžiausiam pritraukimui. Tai – idealus pasirinkimas norintiems daryti toliau esančio objekto makro nuotraukas. Ši nuostabi fotografavimo stambiu planu ypatybė turi įtakos ir užtikrinant viso objektyvu apimto vaizdo ryškumą.
Lanksčiame kintamojo židinio objektyve įrengta ir optinė „SteadyShot“ vaizdo stabilizavimo sistema, padedanti sumažinti fotoaparato virpėjimą ir lengviau gauti aiškų vaizdą tada, kai fotoaparatas laikomas rankomis.

FE 50 mm F1.8 fiksuoto židinio objektyvas išsiskiria nauja optine konstrukcija, kurioje įtaisytas asferinis elementas, veiksmingai išlyginantis visų rūšių aberacijas ir padedantis gauti gražius, ryškių kontūrų vaizdus. Jame yra apskrita diafragma, kurios maksimalus dydis F1.8, todėl galima gauti gražų ne ryškumo zonoje esančio išfokusuoto objekto vaizdą („Bokeh“), pastačius objektą ir priešais lygiai išfokusuotą foną. Kad ilgiau tarnautų, naujasis fiksuoto židinio objektyvas įmontuotas į tvirto metalo aptaisą. Naująjį FE 70-300 mm F4.5 – 5.6 G OSS kintamo židinio teleobjektyvą Europoje bus galima įsigyti balandžio mėn. už apytiksliai 1450 eurų. Naujasis FE 50 mm F1.8 fiksuoto židinio objektyvas parduotuvėse pasirodys balandžio mėn. ir kainuos apie 300 eurų.

Daugiau informacijos:
Ilze Karahona
„Sony Baltic“ marketingo koordinatorė
El. paštas: Ilze.Karahona@eu.sony.com          
Telefonas: +371 670 46030

Milda Kaklauskaitė
„Komunikacija ir konsultantai“ jaunesnioji projektų vadovė
El. paštas: Milda@koko.lt   
Telefonas: +370 621 35016

Apie Sony korporaciją
„Sony“ yra viena pirmaujančių vartotojų prekės ženklų pasaulyje ir, siūlydama mėgautis integruota pramogine patirtimi per savo elektronikos prietaisus, mobiliojo ryšio įrenginius, muzikos ir vaizdo turinį, žaidimus bei „Sony Entertainment Network“, bendrovė užima išskirtinę poziciją rinkoje. „Sony“ yra vertinama dėl tiek paprastiems vartotojams, tiek profesionalams skirtų audio ir video produktų, tokių kaip „BRAVIA“ didelės raiškos HD televizoriai, „Cyber-shot“ skaitmeniniai fotoaparatai, „Handycam“ filmavimo kameros, „α“ (alfa) skaitmeniniai SLR fotoaparatai, „Xperia Tablet“ planšetiniai kompiuteriai ir „Walkman“ MP3 grotuvai, taip pat trimačio vaizdo didelės raiškos profesionali TV transliacijų įranga. Daugiau informacijos apie „Sony Europe“ galima rasti paslapiuose www.sony-europe.com ir www.sony.lt. Daugiau informacijos apie „Sony“ korporaciją galima rasti puslapyje www.sony.net.

Parašykite komentarą