IT naujienos

„Sony“ pelnė 4 TIPA apdovanojimus, tarp kurių ir pripažinimas už geriausią foto inovaciją

Foto ir vaizdo technikos asociacijos (TIPA) bendrovei „Sony“ šįmet skyrė keturis apdovanojimus už foto ir vaizdo produktų technologijas. Geriausia fotografijos srities inovacija išrinkta objekto fokusavimo technologija „Real-Time Tracking“, kuri naudojama daugelyje „Sony“ fotoaparatų.

Geriausia fotografijos inovacija – technologija „Real-Time Tracking“

„Sony“ technologija „Real-Time Tracking“ užtikrina visiškai naujo lygio autofokusavimo veikseną. Fotografui pasirinkus norimą objektą ir laikant iki pusės nuspaustą užrakto mygtuką, sistema gali sekti judantį objektą ir išlaikyti fokusą ant jo per visą kadro plotį. „Real-time Eye AF“ funkcija, kuri veikia ir su žmonėmis, ir su gyvūnais, fotoaparatas automatiškai aptinka akis ir pagal tai sufokusuoja vaizdą. Ši sistema yra paremta dirbtinio intelekto algoritmu ir įvertina tokius dalykus kaip spalvos, apšvietimo lygis, atstumas iki objekto ar specifinės veido ypatybės, taip išlaikydama nuolatinį fokusą. Ši įspūdinga autofokusavimo sistema išsiskiria savo veiksenos greičiu ir tikslumu.

Geriausias viso kadro profesionalus aparatas „α7R IV“

„Sony“ sisteminis fotoaparatas „α7R IV“ aprūpintas 61,2 mln. taškų raiškos CMOS tipo viso kadro vaizdo jutikliu, kuris savo galimybėmis prilygsta vidutinio dydžio fotoaparatams, nors visa sistema yra itin kompaktiška. Be to, fotoaparato jutiklis geba tuo pačiu metu padaryti 4 ar 16 atskirus kadrus su aplinkiniais vaizdo taškais ir taip išgauti iki 240 mln. taškų raiškos nuotrauką. Nepaisant pasiekiamos itin didelės raiškos, tai neturi įtakos įprastai fotografavimo ar vaizdo įrašymo veiksenai – fotoaparatas gali fotografuoti iki 10 kadrų per sekundę sparta ir įrašinėti 4K raiškos vaizdą. Fotoaparatas taip pat aprūpintas „Real-Time AF Tracking“ funkcija ir turi du didelės spartos UHS-II tipo lizdus atminties kortelėms.

Geriausias APS-C tipo ekspertinio lygio fotoaparatas „α6600“

„Sony“ fotoaparatas „α6600“ yra idealus pasirinkimas tiems fotografams, kurie ieško kompaktiško įrenginio su universaliomis ir kūrybiškumui skirtomis fotografavimo ir vaizdo įrašymo ypatybėmis. Tai taip pat puikus sprendimas turinio kūrėjams, siūlantis 4K vaizdo įrašymą ir IBIS stabilizaciją. Šis fotoaparatas gali fotografuoti iki 11 kadrų per sekundę sparta, turi talpią Z tipo bateriją, išsiskiriančią ilgiausia veiksena savo klasėje. Jis taip pat aprūpintas naujausiomis „Sony“ technologijomis, tarp kurių – „Real-Time Tracking AF“, padedanti sklandžiai keisti pagrindinį fokusavimo taikinį pereinant nuo viso subjekto prie jo veido ar akių žvilgsnio.

Geriausias ekspertinio lygio kompaktiškas fotoaparatas „RX100 VII“

Fotoaparatas „RX100 VII“ turėtų labiausiai sudominti tuos, kurie ieško kišenėje telpančio fotoaparato su universaliu objektyvu, savo galimybėmis galinčiu varžytis su profesionaliais fotoaparatais. Šis fotoaparatas turi optinį vaizdo stabilizavimą ir gali fotografuoti iki 20 kadrų per sekundę sparta. Jis taip pat aprūpintas įvairiais scenų režimais bei galimybe filmuoti 4K raiška iki 1000 kadrų per sekundę sparta, o jame esantys „Exmor R CMOS“ vaizdo jutiklis ir DRAM atmintinė užtikrina itin spartų duomenų perdavimą.

Parašykite komentarą