Įvairenybės

„Sodra“ pertvarkė dvi pavaldžias įstaigas

„Sodra“ reorganizavo Užsienio išmokų tarnybą bei Karinių ir joms prilygintų struktūrų skyrių – jie tapo „Sodros“ Vilniaus skyriaus dalimi dėl pertvarkytos struktūros tikimasi sumažinti administravimo sąnaudas ir užtikrinti, kad gana specifinės reorganizuotų įstaigų funkcijos ir toliau būtų sklandžiai vykdomos.

„Sumažinti socialinio draudimo fondą administruojančių juridinių asmenų skaičių rekomendavo „Sodros“ auditą atlikusi Valstybės kontrolė. Matome sinergijos galimybes, kurios padės racionaliau naudoti materialinis ir finansinius išteklius bei efektyviau paskirstyti funkcijas. Užtikriname, kad reorganizuotų įstaigų funkcijos ir toliau būtų sklandžiai vykdomos“, – sako „Sodros“ direktorė Julita Varanauskienė.

Užsienio išmokų tarnyba buvo atsakinga už pensijų mokėjimą iš Lietuvos išvykusiems piliečiams bei užsieniečiams, įsikūrusiems Lietuvoje, taip pat išduodavo pažymėjimus į užsienį komandiruojamiems darbuotojams.

Karinių ir joms prilygintų struktūrų skyrius rūpinosi įstaigų, kurių informacija yra įslaptinta, darbuotojų socialiniu draudimu.

Draudėjams ir gyventojams toliau tas pačias paslaugas teiks „Sodros“ Vilniaus skyrius, kuriame įsteigtas Karinių ir joms prilygintų struktūrų skyrius, taip pat Užsienio išmokų skyrius ir Taikytinos teisės skyrius, o prijungiamų įstaigų bendrosios funkcijos integruotos į kitus padalinius.

Pranešimą paskelbė: Saulius Jarmalis, Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (SODRA)

Rekomenduojame
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Laundry Soap Méga Propre Audinių skalbiklis, 1000ml
 
REIMA Kuhmoinen Pale Rose 86
 
REIMA Tukeva Black 39

Parašykite komentarą