Verslas

Smulkiam verslui pagalbos ranką tiesia ir Lietuvos paštas

Lietuvos paštas jungiasi prie paramos smulkiajam verslui iniciatyvos PLANAS A. Pandemijos laikotarpiu išaugus elektroninei prekybai, o kartu ir siuntų savitarnos terminalų populiarumui, įmonė tiesia pagalbos ranką smulkiam verslui suteikdama išskirtines sąlygas siųsti per LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalus.

„Pandemija atnešė nemažai pokyčių. Tą puikiai įrodo pasikeitę visuomenės apsipirkimo bei siuntimo įpročiai. Siuntų savitarnos terminalai yra kaip niekada populiarūs – jeigu lygintume su praėjusių metų rugsėju, dabar per siuntų savitarnos terminalus siunčiama du kartus daugiau siuntų. Atsižvelgiant į šias aplinkybes, džiaugiamės prie PLANO A jungdamiesi su paslauga, kuri šiai dienai yra viena aktualiausių smulkiajam verslui, ypač, elektroninės prekybos atstovams. Patogus ir greitas siuntimas, t. y. prekės pristatymas klientui, šiai dienai yra vienas iš sėkmingo verslo kriterijų, o kartu ir galimybė augti,“ – sako Lietuvos pašto Rinkodaros ir pardavimų padalinio direktorius Norbertas Žioba.

Lietuvos paštas smulkiajam verslui paruošė specialų kainų pasiūlymą, kuriame siuntimo per LP EXPRESS terminalus kainos prasidės nuo 1,82 Eur (be PVM). Augant siuntų kiekiui, bus taikomos papildomos nuolaidos.

Taip pat papildomai naujus verslus, kuriančius elektronines parduotuves, Lietuvos paštas konsultuos apie integruojamus modulius į populiariausias elektroninės prekybos platformas, o norintiems individualių sprendimų – siūlys API integraciją ir konsultuos ją kuriant. Ši integracija itin naudinga, nes galima lengviau administruoti ruošiamas siuntas, taupomas darbuotojų laikas, kas ypatingai svarbu smulkiam verslui.

Plačiau apie Lietuvos pašto pasiūlymą galima sužinoti čia.

LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalų tinklas yra vienas plačiausių Lietuvoje. Šiuo metu tai yra 231 terminalų 75 šalies miestuose ir miesteliuose. Prasidėjus karantinui, Lietuvos paštas paspartino numatytą siuntų terminalų plėtrą – nuo balandžio įrengti 74 nauji terminalai, 27 praplėsti pristatant papildomas kolonas. Planuojama, kad iki šių metų pabaigos iš viso bus 285 LP EXPRESS terminalai.

PLANAS A – tai Šiaulių banko inicijuotas smulkiojo verslo skatinimo projektas, prie kurio jau prisijungė daugiau nei 1100 verslų iš visos Lietuvos. Iniciatyvoje užsiregistravę verslai kviečiami pasinaudoti projekto partnerių (įmonių, savivaldybių ir kitų organizacijų) pasiūlymais, nuolaidomis, reklama. Smulkieji verslai kviečiami registruotis iniciatyvos internetinėje svetainėje.

Pranešimą paskelbė: Monika Pivoraitė, AB Lietuvos paštas

Rekomenduojame
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Sorel Mac Hill Chukka Men's Waterproof Black/Dark Moss 42
 
EMU Australia Wallaby Sequin Deep Pink 27
 
EMU Australia Toddle Deep Pink 18M+

Parašykite komentarą