Verslas

„SME Finance“ ir „Compensa Vienna Insurance Group“ integruoja paslaugas verslui

Finansinių technologijų (fintech) bendrovė „SME Finance“ pradeda bendradarbiavimą su viena didžiausių Lietuvos ne gyvybės draudimo bendrovių „Compensa Vienna Insurance Group“, siekiant išplėsti paslaugų prieinamumą smulkiajam ir vidutiniam verslui (SVV) Lietuvoje. Unikalus fintech ir draudimo įmonių bendradarbiavimo modelis Lietuvoje bus pritaikytas pirmą kartą. Integruotos verslo finansavimo ir draudimo paslaugos klientams bus teikiamos kur kas greičiau ir efektyviau, „vieno langelio“ principu.

„Pasaulyje jau kuris laikas fintech įmonės smarkiai pertvarko finansinių paslaugų teikimą, taip pat ir sukuria naujas galimybes bei kelia naujus iššūkius draudimo pramonei. Novatorišką verslo modelį kartu su „Compensa Vienna Insurance Group“ nusprendėme savo klientams pasiūlyti ir mes, suteikdami integruotas draudimo bei finansavimo paslaugas SVV klientams“ – apie bendradarviavimą kalba „SME Finance“ Europos rinkos pardavimų ir plėtros vadovas Lukas Baškys.

L. Baškys pažymi, kad naujos kartos klientas vis dažniau renkasi integruotas paslaugas, todėl toks bendradarbiavimo modelis leis plėsti paslaugų prieinamumą. Finansavimo ir draudimo paslaugų integracija verslo klientams leis gauti paslaugas daug efektyviau, greičiau ir patogiau, vieno mygtuko paspaudimu.

„Verslai nuolat ieško būdų, kaip optimizuoti procesus ir taupyti laiką, valdyti kylančias rizikas, bet tuo pačiu koncentruotis į savo poreikius. Bendradarbiaudami su partneriais ir integruodami draudimo ir verslo finansavimo paslaugas siekiame šiuos poreikius atitikti. „Vienas langelis“ minimizuoja laiko ir žmogiškųjų išteklių resursus, kurie iki šiol buvo reikalingi, norint gauti paskolą ir draudimą“, – sako Dainius Baltinas, „Compensa Vienna Insurance Group“ Pardavimų departamento vadovas.

„Vienas pagrindinių „vieno langelio“ principo išskirtinumų – patogumas klientams. Pavyzdžiui, imant paskolą verslui, tuo pačiu metu bus galima pasirūpinti ir draudimu įmonei kur kas palankesnėmis sąlygomis toje pačioje platformoje“, – priduria „SME Finance“ Europos rinkos pardavimų ir plėtros vadovas L. Baškys.

Apie „SME Finance

2016 m. veiklą pradėjusi lietuviško kapitalo įmonė „SME Finance“ šiuo metu yra didžiausia Baltijos šalyse nebankinio finansavimo technologijų platforma, suteikusi finansavimo už 1 mlrd. eurų. „SME Finance“ ekosistema teikia paskolų, lizingo, faktoringo, kredito linijos ir kitas paslaugas. „SME Finance“ pagalba galima priimti itin greitus skolinimo sprendimus, leidžiančius pasiūlyti geriausias finansavimo galimybes smulkioms ir vidutinėms įmonėms Baltijos šalyse ir kitose ES valstybėse.

Apie „Compensa Vienna Insurance Group

2021 m. „Compensa Vienna Insurance Grouptapo Lietuvos finansų sektoriaus lydere – „Verslo žinių“ vertinimu, stipriausiai pasirodė pagal ikimokestinį pelną, pajamas, jų metinį pokytį, ikimokestinį pelningumą, vidutinį darbo užmokestį, turto pelningumo pokytį ir kitus rodiklius.  „Compensa Vienna Insurance Groupyra Lietuvoje registruota akcinė draudimo bendrovė, kuri nuo 2016 m. sausio 1 d. pradėjo veiklą Baltijos šalyse. Iki 2016 m. Lietuvoje veikė Lenkijos ne gyvybės draudimo bendrovės „Compensa TU S.A. Vienna Insurance GroupLietuvos filialas, kuris veiklą šalyje vykdė nuo 2010 m.

2020 m. liepos 1 d. Compensa Vienna Insurance Groupbaigė susijungimą su „Seesam Insuranceir Baltijos šalyse veikia kaip viena kompanija. Lietuvoje bei Latvijoje bendrovė veikia su prekių ženklu „Compensa Vienna Insurance Group, o Estijoje – su prekių ženklu „Seesam Insurance.

Pranešimą paskelbė: – -, Berta And, UAB

Parašykite komentarą