Nekilnojamas Turtas

Sklandesnei renovacijai – Daugiabučių modernizavimo vadovas

Siekiant užtikrinti sklandžią renovacijos darbų eigą ir laiku suteikti visuomenei būtiną informaciją, Aplinkos ministerija parengė Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) projektų įgyvendinimo vadovą. Vartotojams jau prieinama ir elektroninė leidinio versija.

„Šiame vadove aiškiai ir paprastai išdėstoma aktuali informacija apie visą modernizavimo procesą nuo „svajonės“ iki jos išsipildymo. Tikimės, kad jis taps tam tikru kelrodžiu žmonėms, jau pasiryžusiems atnaujinti savo daugiabutį, ar dar tik planuojantiems renovaciją“, – sakė aplinkos viceministrė Daiva Matonienė.

Leidinyje išsamiai pristatoma daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programa. Detaliai aprašoma, kaip įgyvendinti daugiabučių namų atnaujinimą nuo inicijavimo iki atnaujinimo projekto įgyvendinimo pabaigos. Kiekvienas proceso etapas detaliai aprašytas, pateikiami teisės aktai, reglamentuojantys procesus, pavyzdiniai dokumentai bei naudingos nuorodos.

Skaitytojų patogumui leidinyje taip pat pateikiami Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą įgyvendinančios VšĮ „Būsto energijos taupymo agentūra“ specialistų regionuose kontaktai.

Leidinį sudaro 8 skyriai, pavadinti daugiabučių atnaujinimo žingsniais. Prie jų pateikiami reikalingų dokumentų pavyzdžiai, atsakymai į dažniausius klausimus.

Leidinį galite peržiūrėti paspaudę šią nuorodą.

Visuomenės informavimo skyrius

Parašykite komentarą