Verslas

Skelbiamas kvietimas CERN inkubatoriaus startuolių projektų finansavimui gauti – skiriama iki 40 tūkst. eurų

Siekiant skatinti Europos branduolinių mokslinių tyrimų organizacijos (CERN) inkubatoriaus įmonių vykdomą veiklą, kuriant naujus produktus ir skatinant privačias investicijas į mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEP) veiklas, sietinas su CERN specializacija, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) skelbia kvietimą teikti paraiškas CERN inkubatoriaus startuolių projektų finansavimui gauti. Projektams bus skiriama iki 40 tūkst. eurų.

Priemonė parengta bendradarbiaujant su Europos branduolinių mokslinių tyrimų organizacija (CERN), todėl paraiškas gali teikti startuoliai, turintys Lietuvos inovacijų centro (LIC) išduotą pažymą, įrodančią, kad projektas yra atrinktas pagal CERN ir LR Vyriausybės pasirašytą susitarimą. Finansavimas teikiamas techninės galimybių studijos parengimui, apimančios technologines sritis, kuriose veikia CERN organizacija, pavyzdžiui: dalelių greitintuvai ir detektoriai, kriogenika, vakuumo technologijos, pramonės valdymo ir automatizavimo technologijos, robotika, kompiuterinė simuliacija, informacinės ir ryšių technologijos, magnetai, gamybos procesai, medžiagų ir mechanikos inžinerija, metrologija, elektronika, mikroelektronika, optoelektronika, radiacijos stebėsena ir sauga, radijo dažnių technologijos, superlaidumas. CERN fizikai ir inžinieriai naudoja didžiausius ir sudėtingiausius mokslinius instrumentus pagrindinėms materijos sudedamosioms dalims tirti, o naująja priemone MITA prisideda prie viso CERN projekto techninės galimybių studijos dalies sukūrimo.

Lietuva pirmoji iš Baltijos šalių tapo CERN asocijuotąja nare kaip valstybė, pasiekusi didelę pažangą mokslo, technologijų ir inovacijų srityje. Lietuvos verslui ši narystė atveria kelius dalyvauti daugiamilijoninės vertės CERN organizacijos viešuosiuose pirkimuose, o mokslininkams – prisidėti prie garsiausių pasaulio išradimų.  

Daugiau apie paskelbtą kvietimą.

Daugiau informacijos apie priemonę.

Pranešimą paskelbė: Karolina Urbonaitė, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra

Rekomenduojame
 
TOMS Geo Lace Women's Alpargata Black 40
 
GEOX Kilwi Girl J02D5B0MABC Pink C8172 32
 
Camper Peu Cami 17665-014 Black 42
 
Crocs™ Crocband™ Black 44,5
 
BIOMECANICS 212164 Blanco/Multi 27

Parašykite komentarą