IT naujienos

Skalbinių džiovyklė – vis labiau populiarėjantis drabužių priežiūros prietaisas

Be jokios abejonės, namuose atsiradusi skalbinių džiovyklė iškart tampa šeimos nare. Ji kasdien padeda išvengti nuobodžių ir daug laiko užimančių namų ruošos darbų, pavyzdžiui, nebereikia džiaustyti ir džiovinti skalbinių, tik retkarčiais prireikia lyginti drabužius. Jeigu skalbinių džiovyklę nusprendėte įsigyti būtent dabar, „LG Electronics“ specialistai jums papasakos apie kelis naujus skalbinių džiovyklės pranašumus, su kuriais dar nesate susidūrę.
Atskiros skalbinių džiovyklės pranašumai
Nors skalbyklė su įmontuota skalbinių džiovykle turi savo pranašumų, vartotojai vis dažniau pirmenybę teikia atskiroms džiovyklėms. Dėl didėjančio poreikio „LG Electronics“ padvigubina skalbinių džiovyklių modelių skaičių Lietuvoje.
Naujų modelių skalbinių džiovyklės yra iki 9 kilogramų talpos, todėl vienu metu galima džiovinti daugiau skalbinių nei skalbyklėje, turinčioje džiovinimo funkciją. Pavyzdžiui, skalbinių džiovyklė, kurioje pritaikyta šilumos siurblio technologija, sutaupo daugiau energijos ir efektyviau džiovina skalbinius, be to, galima žemoje temperatūroje išlyginti audinio raukšles – audinys nesusitrauks arba nebus pažeistas.
Taupykite energiją ir laiką
Didesnės šeimos skalbia dažniau, todėl ant džiovinimo stovo kabantys skalbiniai iki naujo skalbimo kartais nespėja išdžiūti. Vasarą tai paprastai nesukelia sunkumų, tačiau drėgnuoju sezonu tai tampa rimta problema, todėl patartina įsigyti skalbinių džiovyklę, nes šis prietaisas darbą atliks greičiau ir efektyviau, idealiai išdžiovins visus jūsų skalbinius ir juos reikės mažiau lyginti.
Renkantis atskirą skalbinių džiovyklę, vienu iš svarbiausių veiksnių yra energinis efektyvumas bei laikas, kurį ji padeda sutaupyti, pavyzdžiui, skalbinių džiovyklė su inverterį DUAL naudojančio šilumos siurblio technologija užtikrina aukščiausią A+++ energinį efektyvumą, kuris sutaupo iki 22 procentų energijos ir kartu sutrumpina džiovinimo trukmę.
Labai svarbu pavasarį
Prieš investuojant į rimtą buitinį prietaisą, labai svarbu pasirinkti tokią džiovyklę, kuri ne tik ilgai, bet ir efektyviai veiktų, ne tik atitiktų šeimos poreikius, bet ir palengvintų jūsų kasdienį gyvenimą. Pavyzdžiui, tie, kurie pavasarį kenčia nuo alergijos, įvertins į džiovykles integruotą technologiją „Allergy Care“, nes ji sunaikina 99,9 procento gyvų dulkių erkučių ir alergenų, kurie kenkia kvėpavimo takams. Savaime išsivalantys kondensatoriai alergenus ir dulkes surenka filtre, kurio nereikia valyti po džiovinimo, ir taip taupo jūsų laiką.
Papildomos funkcijos
Šiuolaikinė skalbinių džiovyklė turi daug papildomų funkcijų, kurios gali būti labai vertingos. Pavyzdžiui, naudojant programėlę „ThinQ“, džiovyklę mobiliuoju telefonu galima įjungti ir išjungti nuotoliniu būdu, skalbinių džiovyklė džiovinimo programą pritaiko skalbinių kiekiui bei jų drėgnumui ir tai labai palengvina džiovinimą. Naujausios džiovyklės turi DI funkciją DD™, kuri ne tik nustato svorį, bet ir jaučia audinio minkštumą ir pagal tai parenka optimalius judesius.
Skalbinių džiovyklės pranašumai yra akivaizdūs. Tie, kurie ypatingą dėmesį skiria savo drabužių būklei ir savo namuose gali skirti šiek tiek erdvės džiovyklei, niekada nesigailės dėl šio pirkinio.

Parašykite komentarą