Studijos

Šiuolaikinio šokio ir muzikos spektaklis visai šeimai „Karalius Gruodis“

Renginio tipas: spektaklis
Renginio data: Penktadienis, 2017 m. gruodžio 15 d.
Renginio pradžia: 18:30
Renginio pabaiga: Penktadienis, 2017 m. gruodžio 15 d.
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė

Klaipėdos kamerinis orkestras

Meno vadovas Mindaugas Bačkus

Agnija Šeiko (choreografė, režisierė), Artūras Šimonis (dailininkas, režisierius), Rimas Sakalauskas (vaizdo menininkas), Marius Pinigis (aktorius, šokėjas), Petras Lisauskas (aktorius)

Dalyvauja Klaipėdos Vydūno gimnazijos mokinys Jokūbas Sarulis

Spektaklyje skamba Peterio Michaelio Hamelio ir Michaelio Nymano kūrinių fragmentai

 

„Vaikystė kartais būna gyvenimo pabaigoje. Jei netikite, paklauskite paties mažojo karaliaus Gruodžio. Beje, jo galima klausinėti apie viską. Galima gulėti su juo balkone, žvelgti į žvaigždes ir kalbėtis apie nemirtingumą. Galima duoti debesims vardus. Galima žiūrinėti dėžutes, kuriose karalius laiko savo sapnus. Arba išeiti į miestą ir pamatyti tai, ko iki šiol niekada nematei…“ –  rašoma Axelio Hacke‘s ir Michaelio Sowa‘s knygoje „Mažasis karalius Gruodis“. Ši knyga įkvėpė  šokio ir muzikos spektaklio visai šeimaiKaralius Gruodisatsiradimą. Spektaklyje kalbama apie fantazijos ir vaizduotės svarbą. Tai ypač aktualu tampa šiandien, kai auga kitokia, naujųjų technologijų paveikta karta.     

Choreografės Agnijos Šeiko režisuotame spektalyje pagrindinius vadmenis atliks šokėjas Marius Pinigis ir aktorius  Petras Lisauskas. Rimo Sakalausko vaizdo projekcijos KKS scenoje kurs nerealios fantazijos miestą, kurio gyventojus įkūnys Klaipėdos kamerinio orkestro atlikėjai. Personažų pokalbiai, istorijos, netikėti vaizdai lavins vaikų fantaziją, skatins interpretuoti ir kurti savas istorijas.

Pranešimą paskelbė : Rima Šimonienė, Klaipėdos koncertų salė

Parašykite komentarą