Laisvalaikis

Širdies formos oro balionas kvies atvykti į Vilnių

Į dangų šią vasarą kils netradicinės formos karšto oro balionas, papuoštas Vilniaus vardu – jis skleis žinią apie sostinę tiek kituose miestuose, tiek už Lietuvos ribų. Širdies formos balioną bus galima išvysti ir įvairiuose užsienio šalių renginiuose. Karšto oro balionai jau yra tapę Vilniaus įvaizdžio dalimi, tad tikimasi, kad specialiai miestui dedikuotas balionas taps dar ryškesne reprezentacine detale, kviesiančia atostogas planuoti Lietuvos sostinėje.

Vilnius – viena iš nedaugelio Europos sostinių, kurių ribose reguliariai vykdomi karšto oro balionų skrydžiai, todėl jie traukia ir atvykusių miesto svečių, ir vietinių gyventojų dėmesį, unikaliai papildydami sostinės panoramą. Skrydis oro balionu virš Vilniaus ir jo apylinkių yra populiari kelionės dalis tiek tarp mieste apsilankančių užsienio turistų ir žurnalistų, tiek tarp konferencijų dalyvių ir kitų svečių. Karšto oro balionai naudoti ir ne vienoje Vilniaus įvaizdžio kampanijoje, pristatančioje miestą užsienio turistams. Pasak Vilniaus turizmo ir verslo plėtros agentūros „Go Vilnius“ vadovės Dovilės Aleksandravičienės, tai paskatino įgyvendinti naują, sostinę reprezentuojančią idėją.

„Kaip vieną iš miesto simbolių pasirinkome raudoną širdies formos oro balioną, simbolizuojantį tai, jog Vilnius yra atviras, svetingas miestas, mylimas tiek jo gyventojų, tiek svečių. Tokia danguje sklendžianti širdis su užrašu „Vilnius“ savo originalia forma ir dydžiu perteiks miesto svetingumo atmosferą ir prisidės prie sostinės populiarinimo Lietuvoje bei užsienyje, paskatindamas apie nuostabų miestą sužinoti daugiau jį aplankant“, – sako D. Aleksandravičienė.

Pasak Lietuvos oreivių federacijos vadovo Vytauto Sviderskio, naujasis Vilniaus oro balionas išsiskiria iš įprastų tiek savo forma, tiek spalva, todėl neabejotinai sulauks žmonių dėmesio. „Oro balionai visuomet traukia aplinkinių žvilgsnius. Vieni susirenka pasigrožėti jų pakilimu, kiti apžiūri šalies kraštovaizdį jais skraidydami, treti iš tolo stebi sklandančius danguje ir fotografuoja. Neabejoju, kad Vilniaus oro balionas pateks ir į vilniečių, ir į užsieniečių fotoaparatų objektyvus“, – sako V. Sviderskis.

Vilniaus vardu papuoštas oro balionas ne tik garsins Vilnių kildamas svetur bei Vilniaus apylinkėse skraidindamas mieste viešinčius užsienio žurnalistus ir kitus ypatingus svečius. Skrydžius šiuo balionu visi norintys galės įsigyti iš jo operatoriaus, oreivių įmonės „Ayra LT“.

Parašykite komentarą