Verslas

Siekdami patenkinti augantį poreikį, „Workland“ Kaune atidaro didžiausią bendradarbystės centrą Baltijos valstybėse

Bendradarbystės centrų poreikis kasmet didėja. Dirbančiųjų bendradarbystės erdvėse skaičius iki 2022 metų Baltijos šalyse išaugs beveik du kartus – nuo 6000 iki 11000 darbo vietų. Taip prognozuoja „Workland“ grupės vadovas Indrek Haal. Šis augimo greitis atitinka ir pasaulinę tendenciją. Tarptautinio leidinio „Deskmag“ http://deskmag.com tyrimo duomenimis bendradarbystės biurų narių skaičius kasmet auga apie 25-30 proc. ir 2020 metais pasaulyje pasieks 2,68 mln. darbo vietų.

Siekdami atliepti šį poreikį „Workland“ tinklas https://wrkland.com/ toliau intensyviai plečiasi ir 2020 metus pasitinka atidarydamas dar vieną pilnai aptarnaujamų biurų ir bendradarbystės centrą Kaune. Laisvės alėjoje, 82 numeriu pažymėtame pastate bus įrengtas 2000 kv. m. ploto iki šiol didžiausias Baltijos šalyse „Workland“ biurų centras. „Workland Laisvės“ biurų centre bus įrengta virš 40 skirtingo dydžio, privačių ofisų  talpinančių nuo 2 iki 10 darbo vietų. Dar apie 40 darbo vietų bus skirta bendradarbystės „coworking“ sprendimams.

Kaune – modernaus verslo potencialas

Tai jau trečias pilnai aptarnaujamų biurų „Workland“ centras Kaune. Nors 2019 metų pirmojo pusmečio pabaigoje Kauno biuruose buvo apie 10 proc. laisvų vietų, tačiau moderniuose A ir B klasės biuruose laisvų vietų rodiklis tesudarė 5 proc.

„Verslo aplinka Kaune šiuo metu labai dinamiška, įmonės ieško efektyvesnių biurų ir geresnių sąlygų savo darbuotojams.  „Workland Laisvės“ šioms įmonėms bus puikus pasirinkimo variantas“, – pasakoja Laura Panovienė, „Workland“ valdomų centrų vadovė Lietuvoje.

„Workland“ centre įmonėms nereikia rūpintis administraciniais biuro plėtros ir priežiūros klausimais, o darbuotojams sudaromos visos sąlygos dirbti ir bendrauti.

Į naują biurą per vieną dieną

Jei įmonė auga ir nusprendžia pritraukti daugiau darbuotojų, persikraustymas iš mažesnio į didesnį biurą „Workland“ centre užtrunka porą valandų. Nukrenta didelė našta sprendžiant naujų patalpų įrengimo klausimus. Kartais įmonės darbuotojų skaičiaus padidėjimas būna laikinas ir trunka iki kelių mėnesių, po kurių grįžtama prie ankstesnio darbo vietų skaičiaus. Todėl įprastuose biuruose veikiančioms įmonėms tenka planuoti darbo vietas su rezervu.

„Turime pavyzdžių, kai didelės įmonės, iškelia vieną padalinį į „Workland“, užuot investavusios į naują biurą ar senojo plėtrą“, – sako L. Panovienė. Kodėl? Nes investicijos į patalpas jų išlaikymas užima ne tik daug laiko ir pinigų, bet su tuo susiję ir ilgalaikiai įsipareigojimai, žymiai saugesnis variantas kurį siūlo „Workland“ – mokėk už tiek, kiek turi darbuotojų. Todėl lankstūs biuro ar darbo vietų sprendimai įgauna pagreitį.

„Mūsų biure jaunas verslas nuo pirmos dienos gauna visas modernaus biuro paslaugas, kurias anksčiau galėjo sau leisti tik didelės korporacijos“, – sako L. Panovienė.  Pavyzdžiui „Workland“ nariams teikiamos daugiau nei 20 skirtingų su biuro administravimu susijusių paslaugų.

„Jei mažos įmonės įkūrėjui reiktų viskuo pasirūpinti pačiam – tai užimtų pusė jo darbo laiko ir dar daugiau dėmesio“, – vertina L. Panovienė. Be to, „Workland“ nuolat investuoja į naujas paslaugas ir patogumus įmonėms. „Workland Laisvės“ naujiena – speciali erdvė „podcast“ transliacijoms.

Šiuo metu „Workland“ yra daugiausiai pilnai aptarnaujamų biurų ir bendradarbystės erdvių valdantis tinklas Baltijos Šalyse.  

Pranešimą paskelbė: Miglė Savickaitė, Agentūra 1323 (UAB Trylika-dvidešimt trys)

Parašykite komentarą