Verslas

Šiauliuose šventiškai atidaryta nauja „Maxima“ parduotuvė

Šiauliuose Gumbinės gatvėje pirkėjams duris atvėrė nauja šiuolaikiška lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvė. Atidarymo dieną vaišėmis šiauliečius pasitikusi naujoji „X“ formato parduotuvė lankytojams pasiūlys platų šviežio maisto – mėsos, daržovių ir vaisių, duonos, kulinarijos gaminių – asortimentą, o taip pat didelį šaldytų produktų pasirinkimą, erdvų kosmetikos, buitinės chemijos ir prekių gyvūnams skyrių. Iš viso į parduotuvės statybas ir įrengimą prekybos tinklas investavo 1,87 mln. eurų. Sukurtos 26 naujos darbo vietos.

„Šiauliečiai ir miesto svečiai nuo šiol turės dar geresnes galimybes apsipirkti patogiai ir greitai, rinktis iš plataus kokybiškų produktų asortimento, kurį naujojoje parduotuvėje sudaro beveik 11 tūkst. prekių. Didelį dėmesį parduotuvėje skyrėme patogiam ir greitam klientų aptarnavimui – įrengėme įprastas ir savitarnos kasas, plačią kulinarijos produktų vitriną, efektyviai išplanavome prekybos salės erdves. Tai jau devintoji mūsų prekybos tinklo parduotuvė mieste, todėl puikiai žinome šiauliečių poreikius ir lūkesčius, kuriuos naujoje parduotuvėje stengsimės kuo geriau pateisinti“, – sako lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ operacijų vadovė Irtautė Ščerbavičienė.

Adresu Gumbinės gatvė 33 įsikūrusioje parduotuvėje gyventojai ras daugiau nei 2200 skirtingų bakalėjos prekių pasirinkimą bei beveik pusantro tūkstančio šviežio maisto produktų asortimentą, kurio 80 proc. sudaro lietuviškos kilmės produkcija. Didelis dėmesys parduotuvėje skirtas ir ne maisto prekėms. Pirkėjai galės rinktis iš daugiau kaip 3 tūkst. augalų ir jų priežiūros prekių, beveik 2 tūkst. pramoninių ir pirmo būtinumo ne maisto prekių, plataus asortimento prekių gyvūnams.

Bendras naujosios parduotuvės plotas siekia 871 kv. m, iš kurių prekybos salė užima beveik 600 kv. m. Parduotuvėje įrengtos trys tradicinės ir keturios savitarnos kasos. Sutvarkyta ir parduotuvės aplinka, atnaujinta šalia esanti infrastruktūra: įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, lauko apšvietimas, nutiesti šaligatviai, įrengta lėtėjimo juosta patogiam įvažiavimui iš Dubijos gatvės, taip pat įvažiavimai iš Gumbinės gatvės. Skatinant atliekų rūšiavimą parduotuvės prieigose įrengtas išorinis taromatas.

Naujoje parduotuvėje atidarymo proga pirkėjų laukia įvairios nuolaidos ir akcijos. Pavyzdžiui, apsiperkant Gumbinės gatvės „Maxima“ parduotuvėje gegužės 16 – birželio 16 dienomis į „Ačiū“ kortelę grįš net 5 kartus didesnė suma – 5 proc. nuo pirkinių vertės.

Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pranešimą paskelbė: Aistė Gražytė, UAB „Fabula ir partneriai”

Parašykite komentarą