Verslas

Šiauliuose atidarytas statybinių medžiagų ir namų dekoravimo centras „Ermitažas”

Penktadienį, lapkričio 14 d., Šiauliuose veikti pradėjo statybinių medžiagų ir namų dekoravimo centras „Ermitažas”. „Tilžės” prekybos ir pramogų centre atidarytas „Ermitažas” yra viena didžiausių statybos ir apdailos prekių parduotuvių Šiaurės Lietuvoje. Į 8200 kv.m. ploto prekybos centro įrengimą bendrovė „Ermitažas” investavo 4,5 mln. litų.

Tai jau trečiasis statybinių medžiagų ir namų dekoravimo centras „Ermitažas” Lietuvoje. Pirmieji du duris atvėrė Vilniuje ir Klaipėdoje.

„Nepaisant kintančios ekonominės situacijos, tęsiame anksčiau suplanuotą bendrovės plėtrą. Šiauliuose atidaroma parduotuvė yra vienas svarbių žingsnių tolimesniam mūsų tinklo vystymuisi”, – sako „Ermitažo” rinkodaros ir pardavimų departamento direktorius Audrius Diržius.

Šiaulių „Ermitaže” pirkėjai gali rasti tokį patį kaip ir parduotuvėse Vilniuje bei Klaipėdoje prekių pasirinkimą – daugiau nei 70 tūkst. skirtingų pavadinimų prekių. Čia parduodamos statybinės medžiagos, grindų, sienų, lubų dangos, elektros instaliacijos prekės, šviestuvai, darbo įrankiai, šildymo, vėdinimo įranga, santechnikos prekės, įvairios paviršių padengimo priemonės.

„Ermitaže” taip pat galima įsigyti sporto laisvalaikio ir turizmo prekių, buitinės technikos, garso ir vaizdo prekių, namų apyvokos ir ūkio reikmenų, baldų, automobilių reikmenų, taip prekių sodui ir daržui, žemės ūkio technikos, įrangos, gelių, augalų.

Kontaktinis (-iai) asmuo (-enys):
Audrius Diržius
„Ermitažo“ rinkodaros ir pardavimų departamento direktorius

Parašykite komentarą