Transportas

Šiaulių meras kreipėsi į ekonomikos ir inovacijų ministrę, prašydamas aktyvių nestandartinių sprendimų

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas kreipėsi į ekonomikos ir inovacijų ministrę Aušrinę Armonaitę, prašydamas itin glaudaus ministerijos ir savivaldybės bendradarbiavimo. Drąsių ir aktyvių veiksmų reikia imtis norint sėkmingai užbaigti verslo aplinkos gerinimo projektus Šiaulių Laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ).

Šiaulių mero rašte teigiama, kad sunkumų kilo atliekant darbus, kurių finansavimo sutartis buvo pasirašyta pakankamai vėlai – spalio 12 dieną. Kruopščiai laikantis darbų grafiko, iki kalendorinių metų pabaigos turėjo būti užbaigtas Aviacijos g. asfalto dangos sluoksnio ir pėsčiųjų-dviračių tako įrengimas. Nors būdavo įprasta, kad beveik visą gruodžio mėnesį oro sąlygos leisdavo vykdyti infrastuktūros įrengimo projektus, šiemet teko stabdyti visus darbus.

„Spalio mėnesį pasirašyti finansavimo sutartį neatrodė labai rizikinga, nes buvo visai realu atlikti numatytus darbus. Dabar susiklostė nestandartinė situacija, kuriai reikalingi nestandartiniai sprendimai. Ministrė Aušrinė Armonaitė yra ambicinga ir energinga lyderė, todėl tikiu, kad geranoriškai bendradarbiaujant, toks sprendimas bus surastas. Siūlome net keletą galimų sprendimo variantų“, – savo kreipimąsi komentavo Artūras Visockas. 

Šiaulių savivaldybė, vertinant susidariusią situaciją ir būtinybę užtikrinti tinkamą investicinę aplinką Šiaulių mieste, prašo leisti atsiskaitymą su rangovais pratęsti iki kitų metų gegužės. Kaip alternatyva siūlomas ir dar vienas problemos sprendimas – leisti nepanaudotą finansavimo likutį paskirti kito analogiško verslo aplinkos gerinimo (vidinio miesto aplinkkelio tiesimo) projekto įgyvendinimui.  

Pridedamas Šiaulių miesto mero raštas

Pranešimą paskelbė: Vitalis Lebedis, Šiaulių miesto savivaldybė

Parašykite komentarą