Verslas

Šiais metais „Rimi“ įdarbins daugiau nei 500 naujų darbuotojų

Vykdydama intensyvią plėtrą ir šiemet jau atidariusi keturis naujus prekybos centrus, „Rimi Lietuva“ iki metų pabaigos planuoja įdarbinti daugiau nei 500 naujų darbuotojų. Nors jau antrus metus šalis ir pasaulis gyvena pandemijos sąlygomis, mažmeninė prekyba yra viena nedaugelio verslo sričių, kur dėl poreikio užtikrinti sklandų prekių tiekimą gyventojams bei sparčios e. prekybos plėtros darbo nemažėja ir kuri išlieka viena stabiliausių bei daugiausia darbo vietų sukuriančių darbdavių.

Darbuotojo paieška užtrunka nuo vienos iki trijų savaičių

„Vien per praėjusius metus į naujas ir atsilaisvinusias darbo vietas priėmėme daugiau nei 1660 darbuotojų. Daugiausia įdarbinome pardavėjų prekybos centruose bei prekių surinkimo ir išdavimo specialistų e. komercijos padalinyje. Kaip ir prekybos tinklo plėtra, darbuotojų paieška šiemet nestoja – šiuo metu ieškome kolegų į 60 laisvų darbo vietų tiek parduotuvėse, tiek mūsų gamybos padalinyje“, – sako „Rimi Lietuva“ personalo vadovė Vaida Kaikarienė.  

Pasak jos, iki šiol rasti darbuotojų į laisvas pozicijas pavyksta gan greitai – vidutiniškai vieno darbuotojo paieška užtrunka nuo vienos iki trijų savaičių. „Tiek laiko paieškoms pakanka ne tik dėl to, jog šiuo metu, kai dėl pandemijos veiklą buvo priverstos stabdyti skirtingų sektorių įmonės, darbo ieško įvairių sričių specialistai, bet ir todėl, jog priimdami darbuotojus vadovaujamės įvairovės principais. Ne tik amžius, bet ir ankstesnė kitokio darbo patirtis ar jos neturėjimas nėra kliūtis įsidarbinti“, – sako „Rimi Lietuva“ personalo vadovė. 

Prekybos tinklas – vieta pradėti profesinį kelią

Vaidos Kaikarienės teigimu, nemažai darbuotojų „Rimi“ tapo pirma darboviete ir padėjo atrasti ateities profesinį kelią. „Šiuo metu įvairiose pozicijose dirba ne vienas kolega, kuris savo karjerą ir pradėjo mūsų tinkle. Tik į darbo rinką žengiantiesiems prekybos tinklas yra patraukli darbo vieta, nes jie gali išbandyti jėgas skirtingose pozicijose, yra mokomi ir, svarbiausia, palaikomi tiek vadovų, tiek kolegų. Tuo pačiu esame tikrai lankstūs ir pritaikome darbo grafikus pagal darbuotojų poreikius – ar tai būtų studijos, ar vaikų priežiūra ar kiti asmeniniai poreikiai“, – sako V. Kaikarienė.

Priimant naujus darbuotojus taip pat atsižvelgiama į jų ankstesnę patirtį ir kaip ji geriausiai gali būti pritaikyta „Rimi“ tinkle. „Taip ne vienas įmonėje dirbantis vyresnio amžiaus kolega tapo mokytoju jaunesniems, į naują darbą ateinantiems naujokams. Jie lyg vyresni giminaičiai, tėvai ar net seneliai globoja ir padeda darbus pradedantiems jauniems kolegoms. Kolektyvuose, kaip šeimose, dažnai dalinamasi ne tik darbiniais iššūkiais ir pasiekimais, bet ir asmeniniais rūpesčiais ir džiaugsmais“, – sako „Rimi Lietuva“ personalo vadovė.

Išbando jėgas skirtingose darbo pozicijose

Jos teigimu, prekybos tinklas kaip darbovietė įvairaus amžiaus ir kvalifikacijos žmonėms patraukli ir todėl, jog suteikia galimybę išbandyti jėgas skirtingose darbo pozicijose – vien pernai jas „Rimi“ tinkle pakeitė apie 460 darbuotojų.

Šiemet „Rimi“ kolektyvą papildys mažiausiai 500 naujų darbuotojų. Jie užims naujai sukurtas darbo vietas naujuose prekybos centruose, kurių šiemet iš viso planuojama atidaryti mažiausiai 12. Stiprinant e. prekybos padalinį – atidarant naujus prekių surinkimo ir atsiėmimo punktus bei plečiant pirkinių pristatymo geografiją, taip pat bus plečiama e. parduotuvės „Rimi.lt“ komanda.

Iš viso „Rimi“ prekybos tinkle šiuo metu dirba 3347 darbuotojų. Daugiau nei 1200 darbuotojų yra vyresni nei 50 metų amžiaus, daugiau nei 600 – „Rimi“ dirba 10 metų ir ilgiau.

Pranešimą paskelbė: Živilė Karevaitė, Integrity PR

Parašykite komentarą