Kelionės

Šią vasarą Vilniuje turizmo savanoriai budėjo beveik 1000 valandų  

Vilniaus svečių gerove šią vasarą rūpinosi ne tik turizmo informacijos centrų, viešbučių, restoranų ir kitų įstaigų darbuotojai, bet ir Vilniaus turizmo savanoriai. Moksleiviai, studentai, mamos su vaikais ir kiti vilniečiai šią vasarą 946 valandas budėjo labiausiai turistų lankomose sostinės vietose ir teikė jiems informaciją.

Vilniaus turizmo savanorių projektą organizuojančios turizmo ir verslo plėtros agentūros „Go Vilnius“ atstovai džiaugiasi, kad projekte aktyviai dalyvavo miesto bendruomenė, o sostinė dėl to tapo dar svetingesnė visiems atvykstantiems.

Statistikos departamento duomenys rodo, kad 2017 metų sausio–birželio mėnesiais Vilniaus miestas sulaukė 5,9 proc. daugiau turistų nei praėjusiais metais.

„Esame dėkingi visiems savanoriams, kurie savo vasaros dienas ir vakarus paskyrė miestui ir jo svečiams. Džiaugiamės, kad šis Vilniui svarbus projektas sulaukė didelio pasisekimo ir bendruomenės įsitraukimo. Jis parodo, jog kiekvienas galime prisidėti prie to,  kad užsienio svečiai sostinėje pasijustų laukiami,“ – sakė „Go Vilnius“ laikinai einanti direktorės pareigas Inga Romanovskienė.

2017 metų pirmąjį pusmetį Vilniaus  apgyvendinimo įstaigos sulaukė 497 720 svečių, kurie čia praleido 928 850  naktis. Daugiausia svečių sulaukta iš Baltarusijos, Lenkijos, Rusijos, Vokietijos, Latvijos, Ukrainos, Jungtinės Karalystės, Norvegijos ir Švedijos.

Vilniaus turizmo informacijos centruose per pirmąjį pusmetį  apsilankė 53 243 žmonės: 14 proc. daugiau nei tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu.

Pranešimą paskelbė : Vilma Daubarienė, VšĮ GO Vilnius

Rekomenduojame
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Laundry Soap Méga Propre Audinių skalbiklis, 1000ml
 
REIMA Kuhmoinen Pale Rose 86
 
REIMA Tukeva Black 39

Parašykite komentarą