Įvairenybės

Šešėlinės socialinės apsaugos ir darbo ministrės pareigas pradeda eiti Rimantė Šalaševičiūtė

Rugsėjo 17 dieną Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Taryba priėmė sprendimą, jog šešėlinės Vyriausybės socialinės apsaugos ir darbo ministrės pareigas eis Seimo narė Rimantė Šalaševičiūtė.  Laikinai šios srities ministrės pareigas ėjo šešėlinė aplinkos ministrė Ligita Girskienė.

Rimantė Šalaševičiūtė 2020 m. Seimo rinkimuose dalyvavo drauge su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, tapo šios partijos frakcijos Seime nare. Ji turi didelę patirtį formuojant socialinės politikos darbotvarkę – ėjo vaiko teisių apsaugos kontrolierės pareigas, praėjusioje Seimo kadencijoje vadovavo Seimo socialinių reikalų ir darbo komitetui, aktyviai dalyvauja sprendžiant neįgaliųjų klausimus Seimo neįgaliųjų teisių komisijoje.  

Ramūno Karbauskio teigimu, R.Šalaševičiūtė įsilies į Šešėlinės Vyriausybės darbą jau kitą savaitę. Pati ministrė teigia turinti didelės patirties ir idėjų, kaip socialinę politiką paversti efektyvia ir tarnaujančia visuomenei. Šešėlinis kabinetas rinksis į eilinį posėdį jau kitą trečiadienį, 12.30 val. 

Pranešimą paskelbė: LVŽS komunikacijos grupė, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Rekomenduojame
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Sorel Mac Hill Chukka Men's Waterproof Black/Dark Moss 42
 
EMU Australia Wallaby Sequin Deep Pink 27
 
EMU Australia Toddle Deep Pink 18M+

Parašykite komentarą