Politika ir teisė

Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Žygimantas Pavilionis dalyvaus susitikimuose su Sakartvelo valdžios ir nevyriausybinių organizacijų atstovais

2021 m. vasario 18 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo valdyba ketvirtadienį pritarė Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininko Žygimanto Pavilionio komandiruotei į Tbilisį (Sakartvelas). Parlamentaras vasario 19–22 d. dalyvaus susitikimuose su Sakartvelo valdžios, politinių partijų ir nevyriausybinių organizacijų atstovais.

Palaikant Sakartvelo siekį atnaujinti politinį dialogą ir stabilizuoti padėtį šalyje, vizito metu yra numatyti susitikimai su Sakartvelo Prezidente, Sakartvelo parlamento Pirmininku, Užsienio reikalų komiteto pirmininku, Sakartvelo užsienio reikalų, taip pat gynybos ministrais.

„Neformaliai lietuvių balsas Sakartvele pagal savo svorį ir patikimumą vertinamas ne mažiau nei amerikiečių, nes mes visą laiką buvome kartvelų pusėje: niekada nepalikome Sakartvelo, visada buvome jų pusėje. Šiuo metu mūsų strateginiai partneriai atsidūrė vienoje iš didesnių savo politinių krizių. Norime pasidalinti savo patirtimi, kad opozicijos ar kitaip mąstančių lyderių negalima suimti, ir kad reikia vieningai ir nuosekliai dirbti, kol strateginiai tikslai bus pasiekti. Tai buvo Lietuvos sėkmės raktas, kurį tikimės perduoti ir Sakartvelo broliams ir sesėms. Lietuva buvo, yra ir išlieka Sakartvelo balsas visoje transatlantinėje erdvėje, ir tikimės šį vaidmenį išlaikyti“, – sako Ž. Pavilionis.   

Seimo valdyba taip pat pakeitė 2020 m. lapkričio 23 d. sprendimą dėl Seimo ir Seimo kanceliarijos darbo organizavimo tvarkos numatydama, kad parlamentarų ir Seimo kanceliarijos darbuotojų komandiruotės neorganizuojamos, išskyrus tas komandiruotes, kurias Seimo valdyba laiko būtinomis.

Pranešimą paskelbė: Monika Kutkaitytė, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija

Rekomenduojame
 
TOMS Geo Lace Women's Alpargata Black 40
 
GEOX Kilwi Girl J02D5B0MABC Pink C8172 32
 
Camper Peu Cami 17665-014 Black 42
 
Crocs™ Crocband™ Black 44,5
 
BIOMECANICS 212164 Blanco/Multi 27

Parašykite komentarą